Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért bántja ilyen sok ember...

Miért bántja ilyen sok ember Szabó Dávidot (x-faktor)?

Figyelt kérdés

Most pontosan arra a részére célzok, hogy egy csomóan vádolják azzal, hogy meleg? Én nem vettem észre, és ezért érdekel engem, hogy miért gondolják olyan sokan? Ráadásul mindenhol ahol csak lehet bántják, mert a facebook-on a videói, képei alatt, az x faktor facebook-os oldalán is, you tube-os videói alatt is....

És én nem értem miért?!


2012. okt. 30. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Manapság mindenkit megvádolnak,aki egy kicsit is ad magára,és nem úgy néz ki,mint egy koszlott csöves. Ha meg az énekteljesítményére gondolsz : egyszerűen nincs fülük,és kész.
2012. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem,teljesen rendben van. Talán irigységből.
2012. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem a fehér zolira gondolsz??
2012. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, csak épp pont nem azok válaszolnak akiknek tényleg bajuk van vele, csak kíváncsi lettem volna miért vált ki ennyi emberből ennyi rosszindulatot.

Utolsó:

Nem Fehér Zolira gondolok.

2012. nov. 3. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
nem is hallottam még soha, hogy a szabó dávidot azzal vádolják, hogy meleg. a fehér zoliról igen, de hogy a szabó dávidot...
2012. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!