Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a Magyar ember a Magyar embert bántja, szidja, anyázza, és tol ki vele? Genetika, vagy csak az élet tanítása?

Figyelt kérdés
Vegyünk bármilyen témájú cikket az interneten, és olvassátok el az első 5-10 hozzászólást.10/9 esetben egymást szidják a kommentelők, de olyan szinten, hogy az bődület!Szerintem,ha élőben menne a dolog szurkálnák egymást...:)
2012. febr. 27. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Én pl. azért szoktam néha, mert a magyar ember nem tud helyesen írni. Így. Kisbetűvel.
2012. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hmm..Egy érvnek ok, tanuljon meg helyesen írni, teljesen jogos kérés, de anyázod is miatta? (Remélem helyesen írtam?!) :)
2012. febr. 27. 16:11
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Én a cigányokat szidom, anyázom, és mind el kitolok. Akkor én most elrettentő példa lennék? : - D
2012. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ez a példa áll előttűnk.Gondoljunk csak politikusainkra,vezetőinkre. Mindig mindeggyik keresztbe tesz a másiknak,csupán azért,hogy nehogy véletlenül annak legyen igaza.Miért érezze jobban magát mint én.
2012. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Ezt ugy erzem, hogy a mai ember tobbsege a netten probalja fejleszteni onmagat, s talan unatkozik is. AMikor egy forumra kerul, teved, akkor szinten elkezd bongeszni, s teljesen mindegy, hogy milyen kerdes, de a valaszokra is figyelni fog, es amelyik valasz neki nem felel meg, ott elkezdi a vitat pl., tapasztaltam ezt, s mint kiderult, hogy olyan szemely vitatkozott velem, aki teljesen analfabeta ahhoz a temahoz, de nem tudta elfogadni az en velemenyemet, s igy elkezdett kellemetlenkedni, kulonbozo megjegyzeseket tenni ,mig nem irtam neki egy szep es reszletes velemenyt, a sajat valaszomrol, hogy miert valaszoltam, s mi a foglalkozasom, ekkor tortent, hogy bocsanatot kert! Nos nem szeretnek itelkezni, velemenyt alkotni, de ugy erzem, hogy sokan unatkoznak, es itt jol elszorakoznak, de az irasokbol derul ki az, hogy valojaban ki az a szemely, aki ezt irta pl.

Egyebkent a kerdesedben mar megis valaszoltad, mivel igen, szurkalasig is elfajulna neha, de nem kell reagalni a rosszindulatu megjegyzesekre.

2012. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
A ? kimaradt.
2012. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

16:13

A ciganyokat eloben, az utcan bantod? Mivel ott talan megteheted, de egy gep elott, lathatatlanul bantani embereket, akiket valaojaban nem ismersz, talan nem illene.

2012. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző te a trollokról beszélsz, és igen Magyarországon rengeteg troll van mint jó magam! u mad kérdező?
2012. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Én mindenhol, mert miért kell félnem egy aljanéptől?? Idézek egy számból.. ''Nem kérek bocsánatot azért amit tettem, nem kérek bocsánatot te nyomtál el engem, de én felvettem a fegyvert!''
2012. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Érdekes gondolatok, és örömmel látom, hogy még nincs anyázás, pedig az első 10 hozzászólásban már a temetés is le szokott zajlani:)


Aki a cigányokat anyázza?Hát nem tudom, attól függ milyen cigányokat,mert vannak olyanok,akik ezerszer különbek mint a Magyar,de a mocskos cigányokat, azokat valahol megértem,bár anyázás erős egy ismeretlennek.


Igen, értem, hogy a kormánytól ezt látjuk, de pontosan e miatt a széthúzás miatt tud a kormány egy egész népből hülyét csinálni!Gondoljatok bele, ott ül mondjuk 50 olyan ember aki a maradék 10 millió ember vérét szipolyozza, mert ezekkel a chips adókkal, meg minden ilyen marhaság amiket mostanában hallottam,hogy bevezettek ez már szipolyozás. Miért nem tud összefogni a nép?

Szerintetek Magyarország hány %-a nincs már Magyar tulajdonban?

2012. febr. 27. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!