Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan csinálja Dynamo a...

Hogyan csinálja Dynamo a trükkjeit? Fel nem fogom hogy rak egy üvegbe telefont pl. Fizikailag lehetetlen.

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Statiszták, kameratrükkök. Nem élőben megy, az úgy nem tűnt még fel? :D Azt mutatnak már a tévében kb. , amit csak akarnak.
2012. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem nézem,mert szélhámosság az egész.Ilyen téren csalódtam a Discovery-ben,hogy ilyen műsort is lead.
2012. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem fizikailag lehetetlen. Dynamo nem nagyon használ filmes trükköket, csak általában a legvégén amikor házról lemászik.

De a többi amit kb. 40 percben bemutat a filmben az mind bűvésztrükk.

2012. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ma 14:41. válaszoló vagyok. Sokan kérdezik úgy hogy leírom a megoldását. Az az üveg csak látszólag üveg. Valójában jól megcsinált műanyagból van ami nagyon hasonlít az igazi üvegre sőt ha valaki nem fogja meg akkor tényleg igazi üvegnek tűnhet. És azt az üveget bevágta egy olyan kis rést csinált amin átfér a mobiltelefon.
2012. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszi!
2012. nov. 18. 17:33
 6/11 dragonline válasza:

''ma 14:41. válaszoló vagyok. Sokan kérdezik úgy hogy leírom a megoldását. Az az üveg csak látszólag üveg. Valójában jól megcsinált műanyagból van ami nagyon hasonlít az igazi üvegre sőt ha valaki nem fogja meg akkor tényleg igazi üvegnek tűnhet. És azt az üveget bevágta egy olyan kis rést csinált amin átfér a mobiltelefon.''


************************************


csillagos ötös jár érte :-)

nem jöttem volna rá :-)

2012. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Már bocs de ha az egész kamu lenne akkor miért hívják meg minden fontos eseményre????
2012. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ő nem varázsló,csak baromi tehetséges illuzionista!

Az üveg trükk a legegyszerübb trükk!

A Fekete gyerek is benne van ,és a Dynamo háta mögött álló srác,és még kitudja ki!Tehát a telefon már előre benne van az üvegbe,amit a feka statiszta sráccal már lebeszéltek...amikor odaadja az üres üveget,akkor hátul a fehér sráccal kicserélik az üvegeket és a kezébe adja azt az üveget amiben már előre belerakták a telcsit!Ekkor Dynamo behajol,hogy a kabátja kinyíljon olyannyira,hogy a telefont villám gyorsan beletudja dobni egy zsebfélébe!

Itt a lassítás,röhejesen egyszerű!!!


http://www.youtube.com/watch?v=Hui0wZTfYPM

2012. nov. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"En em mond jo magyar, de latod rosszul video amit mutat.

En vagyok videon, hatul, nem egyszeru amit latsz. Uveg masik ok, telephone, nem kamu, beepitett seged a fekete kabat hatul. A tobbi ember egyszeru"

2013. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vinyard válasza:

utolsó hozzászóló kicsit érdekes..

a telefont nem tudja magyarul, de a kamut igen, érdekes :D

2015. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!