Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért csak zsidók vannak a...

Miért csak zsidók vannak a kereskedelmi médiákban?

Figyelt kérdés
Sztárok, műsorvezetők, színészek, mind zsidó. Az ember azt veszi észre, hogy a keresztényeket kiszorították, és csak egymást segítik, egymásból csinálnak sztárokat még akkor is, ha tehetségtelen, alkalmatlan némelyik. Láttam egy honlapot, aminek az volt a címe, hogy: "Zsidók a magyar közéletben." A kereskedelmi médiában az összes műsorvezető megtalálható rajta.

2012. nov. 20. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Igen azt én is láttam, sőt Hollywoodban is van, egy-két kivétellel. Nézd meg azt a listát, még olyanok is rajta vannak akikről nem is gondoltam volna hogy félig vagy egészen zsidó származásúak.

Van egy-kettő, akik nem zsidók, de az igen ritka.

2012. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
amelyik oldalra hivatkozol így kezdi: "Az itt felsorolt személyek külleme és szereplése erősen valószínűsíti zsidó voltukat. A felsorolt személyek jelenleg nem szükségszerűen a zsidó közösség tagjai. " -, ja, hogy ha valaki sikeres akkor már zsidó? ... akkor valamit elbaltáztak a szüleim
2012. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Analfabétákból is sztárt csinálnak, és nekem az a gyanúm, hogy egymást segítik, gójoknak nincs helyük köztük...

Ha egymást segítik, könnyű sikeresnek lenni. Pl. Schobert Norbit szépen felfuttatták, ma már milliárdjai vannak. Pedig ezer más jobb fitness edző van nála...

2012. nov. 20. 14:07
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
nem szeretem ezt a Norbi gyereket, de azért mielőtt mondasz valamit nézz utána ... az bizony mind saját erő volt nulla támogatással ... akkor álltak volna mögé, amikor már kaszált, akkor meg ugye minek, a Norbi sem hülye ... az meg, hogy zsidó lenne ... hmmm ... az ő dolga
2012. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Itt az van, hogy Norbika is valakinek az ismerőse. Egyszer csak megjelent a tv-ben ugra bugrálni. LEHETŐSÉGET adtak neki valakik, hogy megismerjék az emberek. Csak azt nem értem, hogy a keresztények miért nem kapnak ilyen lehetőségeket...
2012. nov. 20. 14:15
 6/17 A kérdező kommentje:

Ott van Király L. Norbi esete, Fluor Tomi esete... agyon sztárolják, futtatják őket, pedig rengeteg jó zenész van.


Apropó...Király L.

Addig néztem az X-faktort, amíg Janicsák Veca ki nem esett. 100%-ra megvoltam győződve, hogy ő fog tovább jutni Király helyett...aztán az egész ország megdöbbent az eredményen, Veca ment, Norbika maradt...

Nem manipulálták a szavazást áááá.

Ha közénk való vagy, befuttatunk" Kb. ez megy a színfalak mögött.

2012. nov. 20. 14:19
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
mindjárt jönnek a zsidógyűlölők, és megadják neked az általad várt választ (én meg nem hiszek az összeesküvés elméletekben)
2012. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ki beszél itt összeesküvés elméletről? Én valóságról beszélek. Azért az érdekes, ha valaki kimondja a kőkemény igazságot, akkor jönnek ilyen dumák, hogy összeesküvés elmélet...Ez a valóság, és a zsidók legnagyobb ellensége az igazság.
2012. nov. 20. 14:29
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Király L. Norbi nem zsidó. Vagy mégis? Én nem olvastam ilyet.

Norbihoz annyit, hogy nem ő zsidó, hanem a felesége, voltak is a rokonainál Izraelben.

2012. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

azt nem értem, hogy ha magadnak meg tudod adni a választ, akkor minek kérdezel?:

"...egymást segítik, gójoknak nincs helyük köztük..."

"Ki beszél itt összeesküvés elméletről? Én valóságról beszélek. Azért az érdekes, ha valaki kimondja a kőkemény igazságot, akkor jönnek ilyen dumák, hogy összeesküvés elmélet...Ez a valóság, és a zsidók legnagyobb ellensége az igazság." - ez a valóság, és punkt um ... mi a kérdés?

2012. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!