Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért csak zsidók vannak a...

Miért csak zsidók vannak a kereskedelmi médiákban?

Figyelt kérdés
Sztárok, műsorvezetők, színészek, mind zsidó. Az ember azt veszi észre, hogy a keresztényeket kiszorították, és csak egymást segítik, egymásból csinálnak sztárokat még akkor is, ha tehetségtelen, alkalmatlan némelyik. Láttam egy honlapot, aminek az volt a címe, hogy: "Zsidók a magyar közéletben." A kereskedelmi médiában az összes műsorvezető megtalálható rajta.

2012. nov. 20. 13:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, ki mennyire lát bele a dolgok mélyére, és egy picit a médiában dolgozókra akartam pirítani, mert biztos van aki most olvassa a soraimat. Azzal, hogy töröltetik a kommentjeimet, csak olajat öntenek a tűzre, mert felkutatom az összes fórumot és szét kürtölöm az igazságot. Lássanak az emberek, ne csak nézzenek.
2012. nov. 20. 15:25
 12/17 A kérdező kommentje:
A kérdésem az, hogy miért csak zsidók vannak ebben a szakmában, és miért vannak kiközösítve a keresztények? Ki is akkor a rasszista?
2012. nov. 20. 15:26
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

Tökre nem érdekel, milyen a vallása. Jó a műsor vagy nem ?

Nem jó, nem is nagyon nézem.

Mééé máá? Szerintem a Hajdú Péter nem zsidó, és a szépségkirálynő felesége sem..Mégis mindenütt ott vannak.

Jó a műsora? Nem.

Van rendes, és nem rendes ember. Ennyi.

ui.nem vagyok zsidó. Cigány sem.

2012. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hajdú is zsidó. Csak titkolják a zsidók, hogy azok.


Az ilyen "magyaros" nevek mögött mindig zsidók vannak.


Székely, Erdélyi, Magyar, Hevesi, Kolosi, Hernádi, Alföldi stb. vezetéknevek a zsidóknak szokott lenni. A Péter meg igencsak sűrű és népszerű keresztnév a zsidók közt, akárcsak a NorBERT, RóBERT, János.


Sajnálom utolsó, hogy nem látod át, honnan lehet észrevenni a zsidókat.

2012. nov. 21. 17:33
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
Mert hülye vagy.
2012. nov. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

mondhatunk mi bármit, te úgyis a baromságaidat fogod mondani.


minek tetted fel a kérdést?

2012. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, hogy ennyi tetű féreg tetűhintás van a közéletben! magyar ember már sz@rt sem ér, csak a biboldók!


A Jobbik kormányra kerülése után ez fog változni! Reméljük már 2018-ban!

2015. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!