Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Én ezt egyszerűen nem értem,...

Én ezt egyszerűen nem értem, gondoljatok már bele! (? )

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy minden tehetségkutató meg tévéműsor eredménye előre el van döntve.

De én ezzel nem értek egyet.

Mondja már meg nekem valaki, hogy egy csatornának miért érdeke az, hogy azzal szemben, aki a nézők szavazatai alapján a legkevesebb szavazatot kapta (ezáltal a legkevesebb pénzt a csatornának) azt ejtse ki, akire több szavazat érkezett??

Mert azt szerintem beláthatjuk, hogy elég sokan szavaznak.


2012. dec. 14. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van pl két versenyző, és az egyik ugye több szavazatot kap, akkor a másikat nem fogják kiejteni. De ha van rá okuk, akkor igenis bent tartják szvazat nélkül is? Hogy miért? Nézzük példának Zámbó Krisztiánt. Ezrek veszekedtek miatta, mindenki hőbőrgött a facebookon, meg mindenféle fórumokon, hogy miért van bent. A tv-nek kell a szenzáció, amit majd megtudnak írni a búlvárlapokban, le tudnak adni pl a fókuszban, és akkor majd minnnél több ember fogja nézni, mert mindenkit érdekel majd, hogy "na most milyen szar volt a Zámbó Krisztián?" ebből jön a pénz. akiből lehet szenzációt csinálni, azt benntartják.

Miután kiesett, nem hallottam, hhogy bárkinek is problémája lett volna vele, már senkit sem érdekelt. Hát ezért.

2012. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, értem, ez végül is igaz.

De akkor azt te sem gondolod, hogy a nyertest előre meghatározzák?

2012. dec. 14. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
azt szerintem sem. :)
2012. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeket a szavazásokat közjegyző hitelesíti, képtelenség lenne titokban tartani, hogy FIZIKAILAG manipulálják a szavazás eredményét. Az viszont megint más kérdés, hogy mennyire befolyásolják a háttér és fő műsorokban a szavazók véleményét. A csatorna kegyeltjéről nyomnak egy szívhez szóló, sajnáltató riportot, az ellenfeléről meg épp csak pár másodpercre, de mutatják a nagy képernyős TV-t, meg az AUDI-t a háttérben, és tádám, nyer a "csóró"... Ilyen húzások tömkelegével vannak.


A Zámbó gyereket nagy kár volt ilyen sokáig nyomni, teljesen tönkre tették vele az X faktort. Ki is hagytunk pár adást. Mikor végre távozott, akkor kezdődött az a műsor, amit az előző két évben megszoktunk. A Z faktor marhára nem tetszett, és remélem nem csinál még egyszer ilyen butaságot a csatorna.

2012. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!