Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örültök, hogy Oláh Gergő...

Örültök, hogy Oláh Gergő nyerte az X faktort?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
:) :) :) bár még nem nyerete meg :DD
2012. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De igen ;)
2012. dec. 16. 22:22
 3/18 anonim ***** válasza:
Igzad lett, kb fél perce, h bemondták:D
2012. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon tehetséges. És a romák többségétől eltérően AKART valamit, harcolt érte, nem a sültgalambot várta. Le a kalappal előtte!
2012. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem sajnalom tole, de timi is tetszett :)
2012. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Timinek drukkoltam, de Gergő is szuper volt :)
2012. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Igen,megérdemelte! Mondom ezt annak ellenére,hogy Timit végig jobbnak tartottam,és neki szurkoltam....(természetesen csak a fináléban,előtte Szabó Dávid volt a kedvenc)
2012. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
IGEN, nagyon boldog vagyok, hogy ő nyerte meg, végig neki szurkoltam, mert tényleg nagyon tehetséges, ő volt messze a legjobb!! De a Timi se volt rossz azért.
2012. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Én Adélnak szurkoltam, de Timi és Gergő közul már inkább Gergő...
2012. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
40%

Nem. Egy fos volt egész végig. Egy nagyképű romagyerek csak. Ki sem nyitotta a száját amikor énekelt, érthetetlenek voltak a dalai. A magyarok még csak csak szóltak valahogy, de az angol számok förtelmesek voltak. Ha azokat egy angol ajkú meghallja a youtubeon szénné röhögi magát! Vinnyogott és ordibált mint egy fába szorult féreg a refréneknél.

Ezzel szemben Timi tökéletesen tisztán, teljesen artikulálva énekelt. Nagyon brutál módon tolta el a nekik írt közös dalt, míg Gergő csak szenvedett azzal az érthetetlen modorosságával. Mintha csak a válogatón lett volna. Ez ott is kevés lett volna. Egyszerűen szar volt. Nem megérdemelten került a döntőbe és a győzelmet sem érdemelte meg.

2012. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!