Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örültök, hogy Oláh Gergő...

Örültök, hogy Oláh Gergő nyerte az X faktort?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 22:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%
ANnyira szánalmas, mikor vki nem tud tisztességesen veszteni. Itt az élő példa a 23:10 válaszoló személyében. Csak röhögni tudok a kommentjén, annyira szánalmas és ostoba ;) egyszer talán felnő szegény kis csíra
2012. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

mind a kettő szimpatikus volt,uh mindegy melyikük nyerte.

a verseny alatt gergő szinte végig jó volt,míg timinek volt rosszul választott dala,hamiskás,unalmas előadása.

a döntőben meg timi volt a jobb.

ez alapján meg jogos gergő győzelme.

2012. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

én Timinek szurkoltam már a mentorhát óta, de Gergő is szimpatikus és tehetséges, szóval nem vagyok szomorú, hogy ő nyert, megérdemelte, gratulálok neki.

(viszont remélem, hogy akkor jövőre már tényleg nő fog nyerni, kicsit uncsi, hogy mindig csak fiuk nyernek)

2012. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ki volt az aki felfutott a színpadra, amikor bejelentették, hogy Gergő győzött? :D
2012. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a sógornője.
2012. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát a sógornő:) A vér azért nem hazuttolja meg magát:-)
2012. dec. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem Timi sokkal tehetségesebb, tisztábban, szebben énekel, de nem sajnálom Gergőtől sem a nyereményt, mert nekik szükségük van a pénzre, jó helyre került. Timinek mostmár lesz igazi karrierje, mert ő van annyira tehetséges, hogy nem vesszen el, mint az előző szériák x-faktorosai.
2012. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
8%

Nem, főleg ,hogy oláh gergő egy kis cigány.

Na ennyit erről, csak azért is nyert ,mert egy roma.

Utálom ezt a kis majmot, cigány munkakerülő ,ingyen élő.

Na ennek a trágyának kellet nyerni, büdös cigány, rohadna meg.

2013. jan. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!