Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez most komoly? Fatima kiesik?...

Ez most komoly? Fatima kiesik? Én azt hittem ő nyeri majd meg!

Figyelt kérdés
Hogy lehet ez? Össze se lehet hasonlítani, Fatima egy őstehetség, ez a a vietnámi nyikhaj meg egy jelentéktelen nyávovó senki! Már a párbajban se kellett volna továbbjusson, nem hogy Fatima ellen, aki a legjobb volt mind közül!
2012. dec. 21. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk az igazságtalanság lett volna, ha ő nyeri meg, mert befutott énekesnő volt, simán fellendíthette volna a karrierjét maga is mindenféle műsor nélkül. Kicsit tényleg korainak mondható a kiesése, viszont én nem Quan helyett, hanem a másik helyett vittem volna tovább, a vietnámiban még van remény.
2012. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

komoly. nagyon is.

sajnos ez is csak egy valóságshow.

nem is nézem a további adásokat, semmi értelme.

2012. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a világ legjobb futója az olimpiai döntő napjára lesántul, nem lesz olimpiai bajnok. Pech.
2012. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én annyira nem estem hasra Fatimától. Ott van Mónika, aki szintén énekesnő, mégis ezerszer jobb nála.


Nekem inkább az a felháborító, hogy a két lány, (akikkel emberileg semmi problémám) azért van nyomva, mert ikrek és akkor berakják a családi fotókat.

Hamis volt mind a kettő úgy, ahogy illik és Caramelnek igaza volt, itt már a hangszín édeskevés, mégis ő ment tovább, csak mert van egy ikertestvére.

Egymás nélkül ide se jutottak volna.

2012. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én örültem, hogy kiesett.

Egyébként ha figyeltetek, akkor Caramel azt mondta, hogy nehéz volt vele dolgozni, gondolom nem jöttek ki túl jól egymással.

2012. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Borzalmasan felháborodtam.>< Ugyanezt gondolom mint te.:)
2012. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán szakmai féltékenység állhat a háttérben. Fatima már akkor ismert énekesnő volt, mikor Caramel erről még csak nem is álmodhatott, és a korkülönbség is elenyésző közöttük. Az más dolog hogy a csaj még akkor nem volt talán annyira profi mint ma, és csak fekete vonatos számokat ismertünk tőle. Elég hiteltelen is volt, ahogy egy 7 évvel ezelőtti megasztáros győztes akarta volna őt terelgetni, akit amúgy is sok bírálat ér az éneklési stílusa miatt.
2012. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad lehet...
2012. dec. 27. 20:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Fatimának nagy pofája van. Caramel ezt nem bírta és kiejtette az első adandó alkalommal.
2012. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!