Most ez komoly?

Figyelt kérdés
Tegnap neztem a valovilagot hozzateszem hogy ritkan nezem de kb tudom ki milyen ott bent.De a Dya szerelmes a Fecoba hat uristen ti errol mit gondoltokk? Es lesz kozrúk valami?
2012. febr. 24. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

"hozzateszem hogy ritkan nezem"


Ez már hozzá kell tenni, mert különben jajj, minek néznek itt téged a gyakorin! Talán egy valóvilágkedvelőnek?!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2012. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tátott szájjal bámultam mikor mondták tegnap, utána pedig egy jó hangosat kacagtam... :D
2012. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma direkt utána olvastam, hogy mi lett Shadival, miért szakítottak és többnyire mindenhol azt olvastam, hogy azért mert Dia még az ex párjáért van oda. Többet között még egy TEGNAPI cikkben is ezt olvastam, szóval baromira kamu szaga van az egésznek.
2012. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tuti,hogy kam.

gondolom az rtl adott egy kis extra zsebpénzt a szerepért a prostinak.

2012. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!