Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV5 komoly, h ezt nézik? :S

VV5 komoly, h ezt nézik? :S

Figyelt kérdés
Szerintem baromi gáz, h ezt valaki tényleg nézi és tetszik is neki. Az egész arról szól, h egy csapat buta, munkanélküli ember, aki könnyen akar pénzhez jutni jelentkezik. Még az sem igaz, h szórakoztató az ostobaságuk, ez inkább szánalmas. CSak én gondolom így?
2011. okt. 7. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

először is ez már az 2937849128379-dik ilyen kérdés.

másodszor, ha nem érdekel, ne nézd! akkor minek teszel fel ilyen kérdést?!

2011. okt. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert rohadt sokan nézik, ami baromi gáz. És kíváncsi vagyok mások véleményére. Egyébként miért kéne nekem tudnom, h hányadik kérdés ez? Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, akk ne írj semmit.
2011. okt. 8. 00:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az ókori Rómában: cirkusz kell a népnek...
2011. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám tavaly megtiltotta, hogy a házában valóvilágra kapcsoljon bárki a tévében. Én idén ha már lúd legyen kövér alapon az egész retekklub tv2 nézést berekesztettem. Így szerencsére még véletlenül sem kell magunkat ezen bosszantanunk. Ajánlom, hogy kövesd a példánkat és fel sem fog benned merülni, hogy ezen idegesítsd magad.
2011. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaza van a két utolsónak. :)) Épp csak apukám az egyik gyártója az aranypart+édenkerteknek (amik szintén nagyon gázak) és nézi a "konkurenciát".
2011. okt. 8. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
rossz lehet nektek, én pl a rex felügyelőt nem szerettem de nem idegesítettem rajta magam egyszerűen nem néztem
2011. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen alapon semmit ne nézz a tv-ben. Azok a gáz emberek akik rajonganak valamelyik idiótáért és még szavazni is képesek. Én akkor szoktam belenézni mikor lépkedek a csatornák között unalmamban , és jót röhögök az idiótákon,meg a még idiótább feladatokon. Ez a léceken való álldogálás drámai zenei aláfestéssel vitte a pálmát. Tiszta röhej. Úgy álltak ott mint a verebek. A rusnyafejű hétvégi ötforintos hobbiku.vákat mondjuk szájba taposnám, de ezzel lehet hogy csak én vagyok így.
2011. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már az első szériánál is be kellett volna szüntetnie az egészet, meg eltűntetni minden nyomát az interneten és elégetni az újságokat, amibe szerepeltek a VV-sek, mert ezt még szégyelheti majd az emberiség.
2011. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!