Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kit látnál legszívesebben...

Kit látnál legszívesebben Malek Miklós helyén az X-faktor új mentoraként?

Figyelt kérdés
Kérlek, ha lehet, akkor ne csak neveket írjatok, hanem indoklást is, hogy miért mellette döntöttetek.

2012. dec. 29. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én több mentort is lecserélnék! :))

Szívesen látnám ott Ákost. Szerintem nem kell indokolni, hogy miért... :) Eléggé adja magát, már csak a név is. Ő az, akinek nagyon adnék a szavára: rengeteg mindent letett az asztalra, elismert a zenében és elismert, mint ember.


Dolhai Attilát is szívesen látnám ott, miatta pedig direkt nézném a műsort! :)))))

A viccet félretéve, ő is hatalmas szakmai sikereket ért el, felvinni a műsor színvonalát egy ilyen értékes ember.


A nők között nem tudok dönteni... talán Polyák Lilla az, aki igazán érti a dolgát. De Szekeres Adriennt is szívesen látnám!

2012. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
nekem is Ákos jutott eszembe, mert ő régen van a szakmában és egy nagyon jó énekes. Még Bebére gondoltam, mert ő is egy rutinos énekes. Hát nem tom de Miklós kár h elmegy inkább Ildikó menne el, őt kellene lecserélni szerintem.
2012. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ildikó és Péter helyére raknám be a Kocsis Tibort és Muri enikőt,azért mert ők már szerepeltek a műsorba és szívesen látnám őket
2012. dec. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ákos...Ő az egyetlen valamire való magyar énekes...
2012. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
40%
Bunyós Pityut
2013. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Én is Ákost tartom a legalkalmasabbnak,bár lehet hogy nem válalná,volt egy ilyen interjúja és azt mondta hogy nem csinálna ilyeneket.

Keresztes Ildikót én sem bírom nemis értem hogy ő mért mentor.

2013. jan. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Geszti Péter marad a helyén. Keresztes Ildikót Tóth Gabi váltja, Malek Miklós helyére Alföldi Róbert kerül, Nagy Feróval Szikora Róbert cserél helyet. Vélemény?
2013. máj. 4. 16:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Komolyan? Csak Tóth Gabinak örülök, Mikit sajnálom.
2013. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!