Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi értelme beköttetni a...

Mi értelme beköttetni a mindigtv-t 2013-tól?

Figyelt kérdés

Díjmentes csatornák: m1, m2, Duna TV,Duna II, RTL Klub és a Tv2 műsorai. Ezeken állandóan ismétlik a filmeket. És a mindigtv beköttetése után is így lesz.


Kódolt, fizetős: AXN, Cool TV, Film+, National Geographic, Disney gyerekcsatorna, Sport Klub, a Fem3. Ezeken is állandóan ismétlik a filmeket, műsorokat.


És ezért fizessünk 10 ezer forintot, hogy HD-ben nézzük tovább a filmismétléseket, meg minden nap a Bud Spencer-es filmeket, amiktől már torkig vagyok.



2012. dec. 31. 22:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ami befolyt összeg a való világból, vagy az x-faktorból, abból miért nem tudnak venni egy új filmet? Olyan drága egy film, hogy abból a kb: 2 millió forintból (sms beküldés) nem telik ki egy film ára?
2012. dec. 31. 22:40
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk annyira gyenge volt a földi a sugárzású 3 adó, hogy megvettük a dekódert a régebbi tv-hez, kellet csatlakozó kábel és erősítős szobaantenna. Ez 16 ezer ft volt összesen. És most a hét ingyenes adó mellett bejön január 6-ig az AXN is. Jelenleg 8 adó ingyenes.
2013. jan. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig Tv nem azonos az RTLKlubbal.
2013. jan. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

MindigTV-t nem kell beköttettni, ha régi a tv-d, akkor dekóderrel és speciális antennával nézheted, ha újabb, csak antenna kell hozzá. Így kapsz 7 adót.

Nem kábeles!

2013. jan. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, de ugyanazok a "díjmentes" csatornák lesznek. És megéri 10 ezer forintért dekódert venni azért, hogy mindennap tovább bámuljuk a Bud Spencert, amit már 70-szer láttam.
2013. jan. 1. 17:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Synaps dekóder (USB multimédiás) 8400 ft

Csatlakozó: 800 ft

Stronge erősítős antenna: 7000 ft

Ennyibe kerül, ha régebbi tévéd van. És hamarosan kötelező lesz a digitális, megszűnik a földi sugárzás.

2013. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Te nagyon buta ember lehetsz.

Részvétem.

2013. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De én most nem az árakról beszélek. [link]


Tehát, minden adón állandóan ismétlik a filmeket. Én ha ingyenes csatornákat akarok: lásd: m1 és az m2 is felkerült a kínálatba, amely még a Duna TV-t, a Duna II Autonómiát, a TV2-t, az RTL Klubot tartalmazza.


Tehát ugyanazok a csatornák maradnak. És ezeken is állandóan ismétlik a filmeket. Tehát ha kifizetem a dekódert 10 ezer forint (nincs parabola antennám), akkor továbbra is nézhetem a film ismétléseket).


Honnan tudok a parabola antennával fogható atv, hír tv, axn, cool tv, film+, nat. geographic ,fem3 adásokról ha nincs is parabola antennám? Mert van egy program a gépemen, ingyenes, amivel külföldi adásokat, és magyar parabola antennával működő adásokat is lehet vele nézni online. Ezért tudom, hogy ott is állandó film ismétlések vannak.

2013. jan. 1. 22:28
 9/13 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nincs értelme bekötteti semmilyen Tv-t.. És azért,mert interneten akár a világ összes csatornáját is megtudod nézni... Sőt még saját online csatornát is tudsz indítan!!!:P Szerintem ez így sokkal jobban egéri! ehez csak elég a netet fizetned ami 2-3000 Ft... vagy drágbb,ha gyorsabb a neted.. :) Pl.: ez is egy ilyen online TV: [link]
2013. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 2. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!