Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi baja van mindenkinek az...

Mi baja van mindenkinek az Éjjel nappal Budapesttel?

Figyelt kérdés
Fiatalok, buliznak, élvezik az életet. Annyira még rossz példát sem mutatnak, nem cigiznek, nem drogoznak. Jó, néha felöntenek a garatra, de hát 20on évesek.
2013. febr. 26. 23:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Az mi?
2013. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogy már mindenkinek a töke kivan az agyhalott, mondandó nélküli, "az élet lényege a dugás és a buli" beállítottságú műsoroktól. Tuti, hogy ez is tehet róla, hogy ilyen retardált fiatalságot (tisztelet a kivételnek) produkál manapság Magyarország. Néhány képviselőjüket itt is láthatod néha.
2013. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%

Nem nézem, de annyit levágtam reklámokból, hogy előre írt szituációk vannak benne. Nagyon bénán adják elő.


Amúgy meg Jersey shore koppintás.


Az pedig elég poén, hogy VV Anikó frigid nek vallotta magát itt meg az a szerep, hogy szé élvezkedi magát.

2013. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:

Rossz kategóriában van a kérdés!

Senki nem nézi mert mindenki a gyakorikérdéseken lóg.

2013. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
mert agyilag zokni emberek parádéznak benne, a paraszt meg elhiszi, hogy jééé de jó az élet budapesten, jééé ez tényleg így van...? showműsor, indult amerikából, folytatta Pozsony és most Budapest is. igénytelen szar
2013. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy szennyműsor zombiknak.
2013. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
25%

A sok értelmiségi (aki egy epizódot sem látott belőle) divatból elítéli,mert "a média szenny,és mossa az agyad".

Vagy pedig még van aki látta,de nem esik le neki,hogy ez egy konstruált reallity.

2013. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
foley, ez egy konstruált reality? Az úgy mindjárt más, így már kultúrműsornak számít!:D
2013. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
42%
Mert normálisnak állítja be azt a világképet miszerint húszévesen inni bulizni meg lóf@szt csinálni kell holott genetikailag a leggjobb kor a gyekek szülésére.Olyan abortusz műsor abból a pár részből amit láttam belőle.
2013. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
De félreértés ne essék,én sem imádom,de ezt úgy tudom kimondani,hogy legalább 1 epizódot láttam belőle.
2013. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!