Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szól 10 év alatti...

Miért szól 10 év alatti gyerekeknek a Cartoon Network ha innét csak durva dolgokat tanulnak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Miért tanulnának csak durva dolgokat?
2013. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
A régi jobb volt, amikor még angolul ment, én megtanultam belőle angolul általános iskolás koromban. Nem vicc.
2013. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ment angolul a cartoon network??? elég régóta van nekünk de sose láttam még angolul. bocsi az offért
2013. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%
A '90-es években csak angolul volt
2013. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Cartoon networkon nottem fel, de semmi rossz dolgot nem tanultam soha. Ezeknek a harcolós mesékben is voltak ilyen érzelgos dolgok, volt barátság, meg vicces dolog is. Pl Tini Titánok. Lehet hogu fura lényekkel hacoltak, de olyan jó barátok voltak mind az öten, mindig ki álltak egymás mellet. Szóval semm olyan nincs benne, amit egy gyerek ne nézhetne. A mai napig is nézek néha Cartoon Networkot, de semmi rossz nincs benne!
2013. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!