Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit lehet olyankor csinálni,...

Mit lehet olyankor csinálni, ha elveszik az RTL-t, a VIVA-t, és az ID-t és helyette adnak 1 francia,1 spanyol, és 2 angol tévéműsort? (Digi)

Figyelt kérdés

Most már komolyan elegem van belőlük, Vivám sose volt (pedig járna elvileg), ID elég sokáig volt, néztem is, egyszer meg csak úgy, áthangolás nélkül eltűnt. Az RTL-t meg fogalmam sincs, hogy vehetik el. Hiszen az a legalapabb. -.- Minden este néztem is (BK :D), most meg az áthangolásnál (gondoltam, hátha visszaadják valamelyik csatornát) az is eltűnt! -.-"

Most komolyan, mit lehet csinálni? Ráadásul helyettük betettek külföldi tévécsatornákat. (A kínait, meg a németet viszont szintén elvették, de azokat nem néztem xd)



2013. ápr. 26. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez benne van a pakliban, a kábelszolgáltatók egyfolytában variálnak és áthangolnak mindent, a honlapjukon lévő csatornakiosztást meg nem frissítik. Jobb esetben csak átvariálták a csatornákat és megvan mindegyik, csak máshol (a legegyszerűbb, ha automata módban végigpásztáztatod az egészet, és beteszi az összes létező csatornát, vagy ha digitális vevőd van, akkor azon is van frissítési lehetőség), rosszabbik esetben tényleg levették. Nálunk is van egy-két csatorna, aminek lennie kellene a – nem frissített – kiosztás szerint, aztán semmi nincs rajta.
2013. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vivád (MTV-d, Comedy Centralod) azért nincs mert egy céghez tartoznak és velük nem állnak szerződésben már vagy 4 éve. Helyettük kötötték a szerződést a Hit Music Channellel és a Music Channellel (amik szintén egy céghez tartoznak).

Egyszerűen keresd meg a csatornákat, meglesznek azok :)

2013. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem, nincsenek. Nyilván azután írtam ki a kérdést, miután egy papírra leírtam az összes csatornát.

**

Ó, kár, hogy nem is lehet Viva :(

2013. ápr. 26. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahha... akkor keresd ezzel a Digit, a hiba náluk van. Írhatsz nekik FB-on is az falukra, szoktak válaszolni, egész hamar (az még inkább olcsóbb, mint tartani a telefont).
2013. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
RTL II, ID és a többi Discovery csatorna, valamint a Viva azért nincsenek benne mer pl vivával szerződést bontottak, ahogy discoveryvel is, rtl-el nem sikerült megegeyzezni csak fura h Prizma Film+ Cool vannak rajta pedig ezek is rtl-es csatornák hát jó lenne komolyan fontolom a t-home-ra váltást, ott van minden
2013. jún. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

elveszik az RTL-t,

Jól teszik, ennél mocskosabb, állandón veszekedős, egymással órdíbálos műsor csatornát még nem láttam.

Lelket romboló témák, nem csoda ha a felnövő generáció,

nem ismeri a kedves szép szavakat, csak az egymással veszekedés, kiabálás, verekedést.

Ne beszélve arról a sok szar brazil filmekről, ami vagy csöpög a szerelemtől, vagy ott is ölik egymást, aljas trükkök, gyilkosságok.

Gabriel akárki, akárkivel elindítottak ismét egy sorozat, egy aljas,gyűlölet keltő film. Nem hiszem hogy a fiataloknak erre van szükségük. Ott van a barátok közt, na menjenek a francba azzal a sorozattal is.

Én nem nézem, de amikor a reklámokkal ostorozzák az arra vetődő nézőt, akkor legszívesebben pofán vágnám őket.

Hülye reklámokkal rabolják az időnket.

Idegen nyelvek, ez nagyon hasznos, rá fér a magyarra, hogy tanulja az idegen nyelvet , ne csak a szappanoperák gagyi sorozatát nézzék..

2013. jún. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Utolsóval egyetértek én T-Home -os vagyok, de a retekklubbot elvennék én pezsgőt nyitnék :D Nem mintha zavarna hisz nem kapcsolok oda, de maga a tudat, hogy nincs az lenne a legjobb... Na meg a fos viva sem hiányozna...
2013. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6, #7

TROLOLOLO

2017. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!