Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik nyelvet ajánljátok...

Melyik nyelvet ajánljátok kilencediktől angol mellé:francia, olasz, spanyol, latin, orosz, német?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat,ami mellett tudok tanulni angolra,és nem keverem majd a kettőt(tehát ne a legnehezebbet).Gyors választ,légyszí'!!!
2011. febr. 12. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
német
2011. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Spanyol, mert szeretem.

Latin, mert azzal titokzatos lehetsz, meg az sok mindenhez kell.

A Német viszont azért lenne jó, mert kb olyan hasznos, mint az angol.

2011. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Francia
2011. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
német, az angol után az eleje kicsit nehéz lesz a névelők miatt, de ha ezen túlteszed magad akkor már nem nehéz mert eszméletlen logikus a nyelv, a szerkezeteik nem annyira nehezek, talán csak a névszóragozásban van kihívás, de az úgy is csak 1-2 év múlva jönne. Plusz a német elég hasznos nyelv.
2011. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

A francia elég nehéz, én azt tanultam angol mellett.Oroszt sem ajánlanám.A német hasznos, de csúnya nyelv szerintem.Olasz és spanyol eléggé hasonló és nem nehéz.

Én a spanyolt ajánlanám, mert nagyon szép nyelv és nem annyira nehéz.(Én is most tanulom)

2011. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

ha eddig angolt tanultál, nem ajánlom elkezdeni a németet, rohadt nehéz lesz angol után.. :S

én a spanyolt ajánlom, azt is nagyon sokan beszél amerika környékén..

2011. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.

igen,az elég fontos tényező,hogy 16 éves korom után Amerikába mennék cserediák program keretein belül(ezért is kell még 1 nyelv)

2011. febr. 12. 23:15
 8/8 anonim válasza:
amelyik a legjobban érdekel, amúgy az orosz.
2012. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!