Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én nem nézek tévét...

Csak én nem nézek tévét egyszerűen nem birom elviselni a mocskos rohadt képű celebeket, sztárokat, riportereket a szákba adják a szemetet?!

Figyelt kérdés
Remélem nem csak én vagyok így.

2013. máj. 17. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy egyedül.
2013. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is kerülöm a (szenny)csatornákat amik a szemét (aka. celeb) műsorokat adják. Annak örülök, hogy már nem csak valóságsz@rt ciki nézni, hanem "tehetség"kutató antiműsort is :D valakik sajnos mégis vevők erre a hulladékra, mert szépen megél a két közízlésromboló legnagyobb kereskedelmi tv :( Én csak ismeretterjesztő csatornákat nézek, azok legalább nem idegesítenek fel.
2013. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz
2013. máj. 18. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell ezeket a csatornákat nézni,én nem is emlékszem mikor néztem RTL klubot utoljára.Nálunk a Discovery,a Life Network,vagy az Animal Planet megy mást szinte nem is nézünk.Na jó,a Sorozat +-on azért nem hagyom ki a Miami helyszínelőket,ez az egy sorozat amit nem ununk meg.
2013. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

azért a celeb és sztár nem ugyanaz

sztárok közül sokat szeretek,pl deniro,christian bale

celebeket utálom,pl pákó,gyózika,kiszel tünci

2013. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Én sem szokta,csak nagyon ritkán.

Discovery,national,extreme tv(amíg volt) ezeket szoktam nézni.Itt nincsenek kretén celebek és még tanulni is lehet belőle

2013. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En egyaltalan nem nezek tv-t, maximum hatterzajnak, vagy zenere van kapcsolva.
2013. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!