Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gndolnátok egy olyanról,...

Mit gndolnátok egy olyanról, aki mocskos titkot ad el ujságnak egy világsztárról?

Figyelt kérdés

Egy bécsi koncert után alkalmam volt találkozni/fotózkodni egy világsztárral. És sikerült ágyba... vagyis kanapéba vinnem! :) Pénzre lenne szükségem, a sajtó meg zabálná a sztorim!

(Nem izgat, h elhiszitek v sem.) Mit gondolnátok rólam? Nagyon undorító húzás lenne részemről?

(Ne kérdezzétek ki pasi, nem mondom el!)

20F



#szex #sztár #énekes #újság. pletyka
2013. jan. 27. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor most az újságból derítsük ki?Addig várjunk?Ne csigázz milyen volt?:)
2013. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fiú létedre ágyba vittél egy pasit:D Az ilyenről általában azt gondolom hogy b*zi:DÉs ha még ki is tálalnád az szintén b*ziság:D
2013. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Meleg vagyok, nem b#zi!

és a pasi megszállottja, rá bármikor bárhol rákattannék újra! A barátaim tudják, a családom csk annyit h meleg vagyok, nem érdekelne ki mit gndolna, ha szép pénzt kapnék érte, sajnos nagyon nehéz helyzetbe kerültem :S

#1. nem mondom el! max az ujságnak!

De arra válaszoljatok kérlek, h mit gondolnátok rólam, ill. ti megtennétek?

2013. jan. 27. 21:05
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja 1! a szex jó volt, csak a viselkedése lepett meg. nem így képzeltem el civilben. mondhatni csalódtam benne.
2013. jan. 27. 21:07
 5/15 anonim ***** válasza:
és mi a fenét akarsz erről beszámólni az újságíróknak? hogy lefeküdtem xy sztárral, és nagyon csalódtam benne. szerintem a képedbe röhögnének... ezt bizonyítani kell, és ha bizonyítod, akkor sem értem mi a nagy cucc ezen, hogy ebből az újságírók nagy sztorit csinálnának. de ha megtudtál tőle valamilyen titkot, akkor igen, mond el nekik, ha pénz kell, de bizonyítani kell! vagy az a nagy titok, hogy meleg az illető? vagy a sztárról tudják már hogy meleg? hogyan csaltad az ágyba? mond már el, ha már az újságírókkal megosztanád, akkor oszd már meg velünk is, hiszen úgy is megtudjuk, ha az újságba bekerül. Justin Bieber-el vagy Adam Lambert-el történt? :D
2013. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ha annak az illetőnek van partnere,akkor megcsalta...és ha nagyon híres,akkor nagy sztori lehetne belőle.
2013. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Justin volt bécsben? :D Nem tudtam :D

Nem mndom el h van-e/volt-e vkije, h tudják-e róla h meleg. Ilyeneket kérlek ne kérdezzetek. Ha megosztom a sztorim az kényszerből lesz és pénzért!

Szerintem tuti tele lenne ezzel minden ujság, h xy egy magyar pasival bújt ágyba az abc elnevezésű turnéjának keretein belül bla bla. Am egy képem van az aktusról, de az a gond vele, h titokban készítettem, csak a felsőteste, keze és a feje pedig csak felülnézetből látszik :/ ha profilból csináltam vlna, azt hiszem az ablakon repültem volna a telómmal együtt.

2013. jan. 28. 20:31
 8/15 anonim ***** válasza:
kit érdekel, hogy járt-e Bécsben Justin, nem nagyon figyelgetem hol járt Justin. ezek szerint te igen... na ezt oszd meg sz újságírókkal minden képpen! de mi az hogy kényszerből? vagy a pénz miatt kényszerülsz rá? vagy valaki kényszerít?
2013. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szóval ezt a "titkot" most nyilvánosságra hozod, vagy sem?
2013. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8. csak vki előállt h Adam vagy Justin? arra reagáltam h nem is tdtam h jb járt már bécsben. mindegy.

senki nem kényszerít, a helyzet az, ami miatt erre kényszerülnék.

#9. még nem tudom. egy ujsággal már beszéltem, azt mondták írjak össze mindent, amolyan beszámolót küldjek, ök meg cikket írnak belőle és a következő lapszámban közlik, akár címlap sztori is lehet! az irást elkezdtem. de még nem döntöttem, h megtegyem-e.

2013. jan. 30. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!