Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bleachben Stark miért is...

Bleachben Stark miért is lenne rossz karakter? És miért is lenne gyenge?

Figyelt kérdés

Én ahogy néztem a sorozatot,és ahol mutatták én soha se láttam dühöt,és gyilkolási kedvet Starkban!Most Shunsui miért akart ennyire megküzdeni Starkkal? Meg sok helyen olvastam hogy gyenge... 2 vaizardot is legyőzött és még ráádásul még 2 kapitánnyal is küzdött egyszerre....

Amikor megkérte az egyik vaizardot hogy hagyják abba a harcot és menjenek el alulról szinte ledöfte shunsui..

Tudom hogy csak a társaságot kereste és nem is akart harcokba keveredni,csak akkora erővel született hogyha egy kisebb lélekenergiával rendelkező hollow közelített hozzá meghalt... Utána Aizen ugye befogatta a saját kis seregébe. Most akkor miért is gonosz?



#Bleach #halálisten #Stark #coyote starrk
2013. máj. 25. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmondták hogy minden Espada valamilyen emberi gyengeségből született ha jól emlékszem .


Egyébként , shounen fight anime , ne keresd benne a logikát , de szerintem tök egyértelmű hogy ha az életed a tét és ő az ellenség legerősebb embere(3górén kívül) , akkor azt mindenképp meg akarod ölni .


Egyébként tény hogy Stark egész szimpatikus volt

2013. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ő a magány megtestesítője volt.

Am nekem is szimpatikus karakter volt, csak sztem elég hülyén halt meg, de nem volt gyenge, inkább Kyoraku volt túlságosan erős hozzáképest. Nem hiába Stark volt az 1. számú espada...

Nekem az nem tetszett benne,h először állta a sarat Kyoraku meg Ukitake ellen, majd Love meg Rose se tudta legyőzni, aztán jön Kyoraku és shikaijal kb. 2 vágással elintézi. Ezért tűnhet sokaknak gyengének,h így halt meg. De ha belegondolunk,h SPOILER Kyoraku lett az új főkapitány, akkor nem csoda,h a shikaijal képes volt nyerni ellene.

2013. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!