Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha te írtad volna a Twilight...

Ha te írtad volna a Twilight szériát, mit változtatnál meg benne?

Figyelt kérdés

Csak Twilight utálóknak:D Vagy azoknak akik szeretik,és látják a hibáit.

Szóval tegyük fel hogy újraírhatod az egészet,mit változtatnál a könyvön vagy a filmen?Leírhatod részletesebben is,nem foglalod a helyet:D

Én például a karaktereket teljesen megváltoztatnám.Bella csinálna is végre valamit,és nem csak nyávogna Edward miatt.Törődne a családjával,és nagyon nehezen ismerné be a szerelmét Edváárd iránt.

Edward nem CSILLOG.MEGDÖGLIK A NAPON.VAGY LEGALÁBB KICSIT MEGPERZSELŐDIK.És nem lenne tökéletes,sok hibája lenne,például igenis szeretne ölni,vagy gyenge lenne egy vámpírhoz képest,vagy kiközösítette volna a családja valamiért és egyedül lenne,és így tovább.Legyen valami izgalom a karakterben,ne csak csillámpor.

Jákob meg emberelje már meg magát!Leszarná Bellát,mert rájönne hogy nem is igazán érdekli,meg Bella inkább Edvááárdért nyáladzik,ezért inkább más emberke után néz.Talán még melegnek is csinálnám,úgyis szereti mutogatni a felsőtestét.

Aztán ott van Bella apja,Charlie.Na ŐT tuti hogy folyamatosan szerepeltetném,ő a legmenőbb fazon ebben az egész csillámporral kitakart sz@rfészekben.

Aztán a történet röviden,Bella vámpír lenne,oké,de sok problémája lenne,pl nem bírna vért inni,vagy nem bírnák a csontjai az ugrásokat,vagy nem lenne sebezhetetlen.NEM házasodnának össze,vagy ha igen egy sötét helyen pap nélkül(ki a f@sz látott már vámpírt isten színe előtt házasodni?!VILÁGOSBAN?!)

Gyerek csak évek múlva lenne,mert nem volt idő nászra a bujdosás és üldöztetés miatt,és nem Röneszméjnek hívnák!Ennyi erővel már lehetne Romantika,vagy Rokokó vagy Reneszánsz,vagy Józsi,az is jobban hangzik!

De hozzáteszem hogy gyereket csak akkor engednék,ha az egész vámpírkultusz kicsit más lenne,vagyis a vámpírok nem lennének halottak,hanem csak különleges lények.

Na jó elég lesz,a ti véleményeteket akarom hallani,nem a sajátomXD



2012. dec. 1. 00:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Csak Twilight utálóknak:D

Nos én a következőt csináltam volna..

Egy kupacba raktam volna a kézíratót, és elégettem volna. Egy kis ideig élvezhettem volna a tűzet..

2012. dec. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
kéziratot (javítva)
2012. dec. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó megoldásXD Környezet és emberbarát :D
2012. dec. 1. 01:04
 4/22 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy sürgősen kivenném ezt a márványszobrozást és helyette minden vámpír elporladna a napon.
2012. dec. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam a könyvet csak a film első 3 részét láttam, egyedöl az első tetszett, az is elfogadható szinten.

Bella karaktere sosem tetszett. totál lelassult, és számomra érthetetlen, hogy egy kicsit sem ijedt meg inkább érdeklődéssel fogadta, még nem is gondolkodott, hanem ő könyörgött folyton, hogy változtassa át vámpírrá...

na mindegy.

én amúgy azt elfogadtam, hogy csillog a napon, MERT:

olyan alapon, hogy ez egy más elmélet a vámpírokról. oké legyen ez még elfogadható, ha így fogjuk fel.

különben nem rossz lehet jó a könyv, valamiért mindenki isteníti. de én csak az 1. részt tudom minősíteni(film) ugye elmegy alapon, egyszer nézhető és nem nyomtam ki alatta.

a többi részt nem minősítem, egyeltalán nem jött be az egész úgy ahpgy van.. szerintem sz*r, de ez az én véleményem. mindenkinek más tetszik és ezt tiszteletben tartom:)

Amúgy ha az ember összehasonlítja ezt és a vámpírnaplókat(mint tvsorozat) hát ég és föld:D a vámpírnaplókat szeretem, ötletes, fordulatos és jók a karakterek. ajánlom.

19/N

2012. dec. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kitépném az összes könyvből a lapokat, és a borítóiba normális regényeket tennék. Az eredetit örömtáncok közepette rituálisan elégetném.
2012. dec. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

1. Nem Bellát tenném meg mesélőnek, sőt, az első részben meghalna, vagy visszaköltözne az anyjához.


2. Ha ragaszkodunk AZ e/1-hez, akkor az egyik valóban rédekes szereplő lenne a porondon: Rosali, Jasper vagy Carlisle. És inkább a régi időkben játszódna az egész, amikor találkoznak. (Rosali bosszúja, Carlisle a Volturinél stb.) Milliószor érdekesebb.


3. Az itteni vámpír-"biológián" nem változtatnék, max. a csillogást kivenném. De elárulok egy titkokt: ne higgyük, hogy a vámpírok elégnek a Napon. nem kell folyamatosan lopni a Drakulából. A vámpírmítosz ennél sokkal összetettebb. Maga az ötlet jó, de a csillogás nem.


4. Kicsit jobban ki lepehetne építeni az egész vámpírhatalmat, a történelmüket. Ott vannak a morzsák, de valamiért arra a szörnyű Bellára kell összpontosítani.

Jobban kidolgozni az alakváltók világát is.


5. Természetesen szerelmi szál jöhet, de nem az, amit a pszichopata Bella és Edward produkál.

2012. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én csak simán folytattam volna... Mire elkezdődik a történet igazán, arra vége a sorozatnak... Ez kicsit no sens nem?
2012. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Egyébként az a vicces hogy tényleg,a könyv tele van jobbnál jobb mellékszálakkal,például ugye Rosalie bosszúhadjárata,az tényleg érdekes,vagy az orosz és az ősvámpírok(mikor összefognak hogy megöljék a Józsit)

DE NEM,NEKÜNK AZT KELL NÉZNÜNK AHOGY A KICSI ROKOKÓ ÉS A PSZICHOPATA SZÜLEI MIT SZERENCSÉTLENKEDNEK ÖSSZE.

2012. dec. 1. 14:43
 10/22 anonim ***** válasza:

De jó máshova írtam a választ :D


Na mindegy bemásolom ide :D


Oké maradjon meg az eleje, de amint elkezdik mesélni hogy miért változtak át először farkassá a Jákob ősei na azt írtam volna meg. Az indián sztorit. És nem lennének csillámvámpírok hanem rendes igazi vérengzős vámpírok.

2012. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!