Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Régen volt egy rajzfilm a...

Régen volt egy rajzfilm a TV2-n vag RTL-en, kb.2005 körül, melyik ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nos, ha jól emlékszem, a középkorban játszódik, és azt hiszem, oroszlánok játszották a főszerepet, ők voltak a birodalom lovagjai, ez persze nem biztos, csak az, hogy állatok játsszák. A betétdala a Vangelis - 1492 volt, ami szintén nem biztos, de én így emlékszem. Ahogy elnéztem, Wikipédián sem a TV2 matiné volt műsorai, sem a Kölyök klub műsorai közt nincs. Kérlek, segítsetek!

2013. máj. 31. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, amit én kerestem a múltkor: Az oroszlánfejű herceg (Argai: The Prophecy)

Annyi a bibi, hogy annak ez a betétdala, mondjuk hasonlít a kettő:

http://www.youtube.com/watch?v=vbUPw9-4-Go

2013. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úristen, ez az :D Nagyon szépen köszönöm!

Már annyi ideje keresem, mindenhol megnéztem, nem találtam, neked hogy sikerült? :D

2013. jún. 2. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, amúgy én is feltettem egy ilyen kérdést ide :))
2013. jún. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Puffinlekvár válasza:

Most,akik követték a kérdést, 7 évre rá kaptok egy választ. :D

De imádtam,mindig vártam!

Meg a Rejtélyek Provance-ban,vagy valami ilyesmi is volt akkor tájt talán és az kicsit ijesztő volt. :D

2020. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Puffinlekvár válasza:
Azt a hercegnőt olyan szépnek találtam mindig. :D Valami kígyó is volt benne,nem, az akarta a hercegnőt és valami virág kellett,hogy meggyógyuljon? :D
2020. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!