Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb anime szereplő és miért? :D

Figyelt kérdés
Nyugodtan írjatok többet is, kíváncsi vagyok minden véleményre, a szempont is lehet bármilyen. ^^

2013. júl. 23. 20:24
1 2
 1/19 ahmon ***** válasza:
100%

Hát én általában a bishoujo-s animket szoktam írni, úgyhogy lehet h picit furán hatnak az alábbiak:


Horo(Ookami to Koushinryuu) - Egyszerűen Isteni ^^


Rias Gremory(High School DxD) - Elfogult vagyok mert a vörös haj a gyengém. De azért az egyik legjobb, mert szerintem jól megmutatják vele hogy milyennek kell lenni a tökletes vezetőnek egy kisebb csoportnál.


Onizuka Eikichi(Great Teacher Onizuka) - Neki a létezése is már egy áldás. Humoros figura, aki ha nem is nyíltan, de mindig segíti a tanulókat az iskolában, függetlenül attól hogy alapjában véve azok milyenek.....Illetve bírom amikor Tomoko-t "meneddzseli".


Orimura Chifuyu(Infinite Stratos) - Mutatja a keményet, de ő aggódik a legjobban Ichikáért. Mikor először harcol élesben az öccse, még a kávéba is sót tesz cukor helyett.


Akashiya Moka(Rosario to Vampire) - Jobban szeretem a vámpír énjét. Nyugodt, kicsit hideg, de mégis jobban szereti a főhősünket mint az "emberi" Moka.


Még tudnék párat írni, akik úgy vannak benne ebbe a felsorolásomba, hogy nem tudok dönteni közülük hogy ki legyen az első :)

2013. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nyugodtan leírhatod a többit is, ha gondolod, kíváncsi vagyok. ^^
2013. júl. 24. 11:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Yagami Light-ot mondanék Miért talán, mert ő az aki végre megtudott ölni egy jó főszereplőt és nem kelt életre. :) + jó terve volt és majdnem nyert is.
2013. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Sakata Gintoki - Gintama

Mert egyszerűen kiszámíthatatlanul nagy troll, imádom a személyiségét, és a kinézetét. A hangja meg hihetetlenül jó:3 Ő a legjobb^^


Okita Sogo - Gintama

A legnagyobb szadista, persze csak Gintoki után:D


Oikawa Tsurara - Nurarihyon no Mago

Szeretem, leginkább a külseje fogott meg, de a jelleme is tetszik.


Adam Blade - Needless

Ő is nagy figura:DD nem tudok mit írni róla, látni kell xD


Sai Akuto - Ichiban Ushoro no Daimaou

Jól néz ki, és önmagában az egész karakter tetszik.


Nyanko - Natsume Yuujinchou

Aki látta a Natsume Yuujinchout, az tudja az okát, miért szeretem;)


Hinoe - Natsume Yuujinchou

Nem is tudom, egyszerűen csak szeretem:)

2013. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Stein Professor - Soul Eater

A hideg kirázott a szadizmusától, de ő volt a legnagyobb arc ^^

2013. júl. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sailor Uranus
2013. júl. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam L az örök kedvenc és példakép az életben is, mert a furcsaságai és az elvont személyisége mellet rendkívül sikeres és elismert lett.
2013. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Shinobu Sensui bár igaz nem volt valami sokáig szereplő, de nekem rohadtul tetszett :)
2013. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 ahmon ***** válasza:
100%

Hát azt mondtad nem baj, úgyhogy akkor írok még :) :


Sanka Rea (Sankarea) - Nagyon durva :) Még nem szokott hozzá hogy zombie, és nagyba felkapja a bevásárlóközpont lebetonozott padját és elkezd vele csapkodni,pedig inkább ő tőle ijedtek meg mások.


Kuroko Tetsuya (Kuroko no Basuke) - Tökéletes karakter aki megvalósítja a való világ legtöbb emberét. Észrevehetetlen és visszahúzódó, ha nem beszél hozzád akkor észre sem veszed, és mégis eleinte köré épül a csapat, mert ő képes a legtöbbre.


Shiina Mashiro (Sakurasou no Pet na kanojo) - Mert rajta keresztül az ember megértheti az értetlenséget, és a művészi ihleteket. Az ő karakterét nézve az ember késztetést érez arra, hogy belefogjon valamibe.


Takanashi Touka (Chuunibyou demo) - Egyik főszereplőnk nővére. Nehéz tárgyilagosan írni róla, mert nagyon rá vagyok kattanva a nővéres animékre. (főleg a fekete haj, piros szem összeállításra) Mindennél jobban szereti a hugát, csak nem tudja kimutatni,pontosabban saját elmondása szerint cikinek tartaná bevallani. Ő egy jó példa a rengeteg emberre, akik nem képesek az érzelmeiket tisztán kezelni.


Satellizer L. Bridget (Freezing) - Kiskorában a mostohaöccse terrorizálta, és nem egyszer (de nem is csak kétszer -.-) megerőszakolta, és az évek alatt flni kezdett bárki érintésétől. Egy fiú azonban mégis nyugodtan meg tudja érinteni, anélkül hogy rossz emlékeket idézne benne. Rajta keresztül lehet megérteni a legjobban hogy a félelmeinket igenis le lehet győzni, sőt, talán csak egy vletlen folytán is, de talán még könnyű is túllépni rajta,csak eddig nem mertünk.


UI: Bocsi a hosszú monológokért ;)

2013. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
semmi baj, örülök, hogy irtal meg. ^^ (es bocsi az ekezetekert)
2013. aug. 4. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!