Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb anime szereplő és miért? :D

Figyelt kérdés
Nyugodtan írjatok többet is, kíváncsi vagyok minden véleményre, a szempont is lehet bármilyen. ^^

2013. júl. 23. 20:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Stein Professzor - Soul Eater

Nagyon bírom xD Azon röhögtem, hogy mindig elbotlott a gurulós székében :D


Eren Jaeger - Shingeki No Kyojin

Teljesen olyan, mint én és elsősorban ezért kedvelek meg animeszereplőket.


Shippo - Inuyasha

Olyan cuki ^^ Nagyon imádom őt.


Hirtelen több nem jut eszembe :I Mindegy xD Könyvjelzőzöm az oldalt és majd írok, ha még eszmbe jut valaki :D

2013. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

Nem szoktam animékat nézni,az egyetlen kedvencem a Dragon Ball és a Dragon Ball Z,de a GT is elmegy.

A kedvenc anime szereplőm pedig Son Goku.

Amikor még általános iskloába jártam,Son Gokut nagyon utáltam,mert mindenki őt szerette és mindenki tőle várta a megoldást.

De most hogy idősebb vagyok és értem hogy miről is szól,ő a kedvencem.

Azért mert:önzetlen,hiányzik belőle a kétszínűség,nincs benne semmi gonoszság,a gonosz karaktereket nem akarja megölni,minden erején azon van hogy meggyőzze őket arról hogy a gyengébbek megölése nem helyes,szeret harcolni,szereti az erős ellenfeleket,de Vegetával ellentétben ha az ellenfél valóban fel tudja venni vele a harcot,nem tátot szájjal,remegve veszi tudomásul hogy az ellenfele van olyan erős vagy erősebb mint ő.

Így hirtelen ennyi jutott eszembe róla.

2013. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. aug. 31. 15:26
 14/19 Attish válasza:
75%
12-es válaszoló: A kitartását ne felejtsük el...:)
2013. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Sailor Pluto - csendes, de eszes. :D


Yamaguchi Kumiko (Gokusen) - Határozottan tudja, hogy mit akar kezdeni az életével, és jó példát mutat a többieknek ( diákjainak).


Naruto - a barátságot helyezi a középpontba. Bárcsak ma is lennének olyan emberek, akik nem mondanak le a barátjukról.


Sesshoumaru - a felszínen hidegnek tűnik, de legbelül sok emberért aggódik. Olyan " távolból, csendben figyelő és védő" típus.


Más most nem jut eszembe...

2013. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^
2013. szept. 7. 20:08
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt az enyém:

1.Gasai Yuno (Mirai Nikki) imáááádom a tudathasadásos gyilkos kislányt

2.Lelouch (Code Geass) sztem jobb volt Lightnál

3.Lucy (Elfen Lied) ugyanzért mint a Yunot csak Ő nem annyira össztett mert nekki szószerint tudathasadása volt

4.Itachi (Naruto) neki is elég durva tragédiája és motivációja van

5.Edward/Father (Full Metal Alchemist B..) ők ketten örök favoritok nálam

6.Kirito (Sword Art Online) elnekezdjetek nekem flameelni hogy mien szar anime is az tetszik a visszahúzódó kocka stílusa

2013. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Death Note -L♥♥

Nagyon jók a logikai képességei:33,ezt imádom benne, meg hát persze azt, hogy flúgos, akárcsak én:D

2016. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Natsu a Fairy Tail-ből

Nem tudom, miért de ő a kedvencem, lehet azért mert tökre egy személyiség vagyunk

2017. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!