Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen sorozatot ajánlotok...

Milyen sorozatot ajánlotok majd a Dexter után?

Figyelt kérdés
Jelenleg főként a Dextert nézem, viszont már az utolsó évadját járja, így lassan kéne egy másik sorozat, amely majd pótolja a helyét. Leginkább a Breaking Bad és a Mentalista között vacilálok. Melyiket ajánljátok inkább egy Dexter fannak ? :D illetve ha van más ötletetek, akkor azt is leírhatjátok, előre is köszi! :) (20/F)

2013. júl. 24. 00:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

Én is csipázom a dextert, de mostanra már eléggé leeresztett (felpuhult a főszereplő karaktere), persze kihúzok vele a végéig.


A brekingbadba belenéztem, de nem fogott meg, sztem unalmas blődség.

A mentalistát viszont követem. Egy kissé nehézkesen indult, kissé sablonos is, meg hullámzó a színvonala is, de mindent összevetve elég nézhető sori, és elég sok is lement már belőle, hogy hosszabb távon lefoglaljon.

Ilyen sorozatgyilkolászós most a hannibal, amit nézek (most éppen szünetel), de nekem nem hozta a vártat - talán majd a 2.évad...

Esetleg a criminal minds (gyilkos elmék) még hasonló, csak a másik oldalról - a nyomozósról.


Fajsúlyosabb sorozatok, amik hozzák a formájukat:

americans (ruszki kémek amcsiban)

banshee (a sittes aki seriff lesz)

hunted (kémkedős csaj)

justified (lövöldöző rendőrbíró)

strike back (hírszerzős harcolós)

vikings (véresen vikinges :)

2013. júl. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Dextert nemrég kezdtem el nézni, a mentalistát és a breaking bad-et végig néztem, most várom az új részeket. Mentalistában van egy fő szál de minden részben vannak újabb érdekes helyzetek, breaking bed egy fő szál mentén halad végig. A kettő közül nem tudom melyik a jobb, szerintem érdemes mindkettőt megnézned, én ilyenkor nyáron szerencsére egész nap ráérek sorozatokat nézni. :D
2013. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Első, breaking bad elején még unalmas valóban, de beindul a story és szerethetővé válik a dolog, persze kinek mi. :D
2013. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A Breaking Bad-et nem ismerem, a Mentalistát nagyon szeretem, szerintem érdemes nézni, de a Dexterhez nem sok köze van.

Nekem a Hannibal-t ajánlották, ami állítólag (még nem jutottam hozzá) hasonló kicsit a Dexterhez. Egyébként tervezem megnézni a Bates Motel-t is (remélem ez a címe, új sorozat ez is, Bates korai éveiről szól vagy valami ilyesmi) és folytatni a Gyilkos elméket.

De érdekes még a Hazudj, ha tudsz! és fenomenális a BBC-s Sherlock (hamarosan jön is belőle a 3. évad) is.


Az a baj, hogy nem írtad milyen sorozatot keresel... Valamit, ami hasonló a Dexterhez? Milyen témájú sorozat legyen, vagy csak úgy írjunk valamit, ami jónak számít? :D

Amúgy mindenhol azt olvastam, hogy a Dexterhez hasonló nem igazán van (sajnos). Sokan emiatt is kezdik el olvasni a könyveket (amik azt mondják nagyon jók, noha én nem bírtam rávenni magam arra, hogy végig olvassam, egy fárasztó nap után szívesebben nézek valamit, ha pedig van erőm olvasni, akkor mást szoktam).

2013. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
én ezek közül csak a mentalistát ismerem az a kedvnc sorozatom, most ment le amerikában az 5.évad ami még annak is érdekes aki az előzőeket unalmasnak találta, na de térjünk a lényegre a mentalista akár mennyire is azt ajánlanám nem
2013. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

bocs előző vagyok véletlen elküldtem

Szóval a mentalista nem olyan (hát a Dextert nem láttam de a Hannibált igen) szóval messze nem olyan mint pl. Hannibál.

Mert nem tudom mennyit tudsz róla de az igaz h Red John elég brutálisan öli meg az áldozatait, de kb. 1 évadban 1 ilyen, max. 2 ilyen rész van,

Legtöbbször valaki elütött egy embert azt bedobta az erdőbe, vagy jól fejbe vágta azt elfutott sírva,mert nem azon van a hangsúly hogy hogyan ölte meg, nem pszichopata sorozat gyilkosokról szól.

ez nem thriller ami a gyilkosok gondolkodásáról, érzéseiről szól

hanem krimi, kis nyomokból rakják össze a történetet, a nyomozásról szól,ja és vicces is

nem mintha ez nem lenne jó de lehet h neked ez nem fog tetszeni.

2013. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
47%
Gyilkos elmék, Hannibál (bár elég beteg), Walking Dead, Breaking Bad nem rossz csak néha már idegesítő a főszereplő,
2013. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

Mentalista

Gyilkos elmék

2013. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Én nem bírom a Mentalistát, nem fogott meg egyáltalán... Ellenben a Breaking Bad zseniális sorozat, nagy kedvencem, sajnálom hogy annak is vége lesz! Megosztó sorozat, nagyon sokaknak lassúnak tűnik, de a színészi játék fantasztikus benne. Én mondjuk szeretem a lassú sorozatokat. :)

Ajánlom még a Hannibalt, Bates Motelt, mind a kettőnek eddig egy évadja ment le, szintén nagyon jó mind a kettő.

The Walking Dead is jó, és én most kezdtem el nézni a Banshee c. sorozatot, sokan dícsérték, hát nem gondoltam hogy ennyire jó, tényleg!

Ja és még majdnem elfelejtettem, a Person of Interest c. sorozatot, két évad volt eddig, szintén zseniális!!

2013. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

A Mentalista egy sablonos és unalmas ratyi sorozat.


A Breaking Bad első évada az utolsó 2 résznél beindul aztán a második kicsit langyos de a 3. és 4. és 5. évad VÉGIG mondom VÉGIG atom jó szóval én azt ajánlom, főleg a Mentalista mellett simán elveri a Breaking Bad. :)

2013. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!