Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes megvenni a Dexter...

Érdemes megvenni a Dexter könyveket olyannak, aki már látta a sorozatot?

Figyelt kérdés
ajándékba lenne. Van újdonság a könyvben? mennyiben más?

2012. dec. 17. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak az első évad és az első kötet története ugyanaz nagyjából, bár kisebb eltérések abban is vannak. A többi kötet viszont teljesen más, nem kapcsolódik össze a sorozattal. Úgyhogy szerintem érdemes.
2012. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam eddig,hogy ha megnéztem egy filmet és később jutottam a könyvhöz,akkor azt a könyvet soha nem olvastam el.Viszont amikor a könyvet kaparintottam meg előbb,akkor alig vártam a filmet(bár sokszor csalódtam).

A Dextert előbb láttam a tévében és őszintén bevallom,születésnapomra kaptam az egyik könyvet-marhára untam.A sorozat tetszik,így valamiért nem ugyanaz.

Arról,hogy mennyiben más én nem tudok nyilatkozni,de talán jobb lesz,ha az első válaszolóra hallgatsz :)

2012. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1 igen és 1 nem válasszal, még mindig nem tudom eldönteni :D Én is általában úgy szoktam lenni az ilyennel, mint második válaszadó, de gondoltam hátha. Lehetséges hogy mindjárt a második kötetet ajándékozzam, ha az első (szinte) teljesen ugyanaz?
2012. dec. 18. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha már ezt ajándékozod, akkor az elsővel kezdd, mivel a vége mégsem ugyanaz, mint a sorozatban, más hal meg az első könyv végén, mint a filmben, és a további cselekményben zavaró, ha nem tudja az illető, hogy is került ő vissza a történetbe.

1-es voltam

2012. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szeretem a Dexter sorozatot. A hetedik évadnál tartottam amikor elkezdtem az első könyvet. Megjegyzem én is inkább könyv-után-filmes vagyok. Sokat vívódtam rajta, csakúgy, mint te, végül megvettem a könyveket. Már a harmadik kötetnél tartok. Jó volt átélni újra az első évadban történteket. A könyv háromnegyede után viszont teljesen szétválnak a szálak. Azóta nem bírom lerakni.

Vannak "analfabéta" haverjaim, akik nem olvasnák el. Elég nekik a sorozat, meg az amit mesélek a könyvről. Szeretem látni amikor kinyílik a csipájuk és egy enyhe azt-a-k*rvát mondva váltig állítják, hogy ez teljesen más, mint a filmben.

Nagyon jó a sorozat, nagyon jó a könyv, hasonló az élményskála; tipikus Dexteres. Ha úgy vagy vele, hogy könyvvel együtt nem lenne eleged Dexterből, mindenképp Ajánlom!

2012. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előző vagyok, s végigolvasva kérdésed egy valamit kifelejtettem:

ajándékba szerintem ne vedd!

2012. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!