Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnap a Tescoban vettem egy...

Tegnap a Tescoban vettem egy Blaupunkt 32'-os led tv-t! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Kábeltv-m van, viszont digitálisan nem tudom befogni az adókat,annak ellenére, hogy ingyenesen adja a szolgáltató. A beállításoknál különböző országok "sávjai" lehet beállítani és úgy keresni, de eddig semmi! Mit tehetek???

2013. aug. 2. 21:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A tv készüléket kell először beállítani a távirányitóval, kell lennie erről leírásnak. Nem volt a dobozában?
2013. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Semmi használható!
2013. aug. 3. 20:25
 3/23 anonim ***** válasza:

Az pedig kötelező, a boltban se mondtak semmit?

[link]

2013. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem képcsöves Akai tévém van (négy éves), ott azzal kellett kezdeni, hogy elem a távirányítóba, antenna be és beállítások, első a nyelv (vagyis magyar), az ország, illetve EURO. Ez az a sáv, ahonnan bejön a digitális vétel, csatornákra is rá kell keresni és menteni, amelyik jó. Látni kellene a távirányítóval mit hoz be? Tegyél fel fotót. (www.képfeltöltés.hu).
2013. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Van hozzá távirányító! Mindenféle beállítást kipróbáltam, de semmi...
2013. aug. 4. 21:26
 6/23 anonim válasza:

Ha jól értem csak analóg csatornákat tudsz vele befogni?

Csatornakeresés előtt ki lehet választani hogy milyen jellegű (digitális vagy analóg vagy mindkettő) csatornákat keressen.

Írja/ábrázolja egyébként a készülék hogy tud DVB-C -t?

Ha nem, akkor csak DVB-T (antenna) és analóg jelet tud fogni a TV.

Egyébként még internetes oldala sincs a TV-nek, gondolom a support is ilyen.

Nekünk Hannspree volt, szintén német noname cucc, azon 2-3 hetente elmentek a lementett adások, nem is tudták megjavítani. Nagy élvezet volt fél óráig kerestetni a csatornákat, majd újra sorrendbe rakni.

2013. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha csak analógra jó, set top boxot nem lehet csatlakoztatni hozzá, a csatornákat nem ismeri fel, akkor dobhatod is ki. Ez egy gagyi.
2013. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nincsen benne DVB-C tuner. Bár a doboz egyik oldalán írja, a másikon csak DVT-T.
2013. aug. 8. 08:14
 9/23 anonim ***** válasza:
Akkor venni kell hozzá set top boxot (dekóder, csatlakozó, antenna). Tesco is elmehet a fenébe, ilyet árulnak.
2013. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Ugye nem ezt a típust? BLAUPUNKT B-32-A-122-TC-HD


Mert épp ezt nézegetem...........

2013. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!