Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnap a Tescoban vettem egy...

Tegnap a Tescoban vettem egy Blaupunkt 32'-os led tv-t! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Kábeltv-m van, viszont digitálisan nem tudom befogni az adókat,annak ellenére, hogy ingyenesen adja a szolgáltató. A beállításoknál különböző országok "sávjai" lehet beállítani és úgy keresni, de eddig semmi! Mit tehetek???

2013. aug. 2. 21:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Vegyetek ilyet a MediaMarktban: [link]
2013. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Blaupunkt: nincs benne DVB-T! Jól elrejtették apró betűvel.

"LED, 81 cm, HD Ready, 3D Tv: Nem, DVB-T: Van, DVB-C: Van, Teletext: Van, HDMI-CEC támogatás: Nincs, DLNA támogatás: Nincs, HDMI: Van, PC: Van, USB csatlakozó: Van, Ethernet: Nincs, Wi-Fi: Nincs, Optikai hang kimenet: Nincs, Koaxiális hang kimenet: Van, 73.8 cm

Gyártó: Blaupunkt Modell: 32/122I-GB-3B-HBKUP-EU Tulajdonságok: Márkanév Blaupunkt Kijelző típus LED Kijelző felbontása 1366x768 pixel Kijelző mérete 32 " Extra USB csatlakozás...".

[link] Ehhez képest jó drága (72 745 ft).

2013. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

[link]


"Kombi Tuner DVB-T/DVB-C"


Ez elvileg fogja a digitális adókat, nem?

2013. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Mi is a tescoba vettünk egy blaupunkt 32/122i-gb-5b-hbkup-eu 32 colos (81cm) tvt. Nekünk műholdason jön az adás,az elvileg automatikusan bejön mikor bekapcsolod a tvt nem kell állítani. Ha a 7 ingyenesen nézhető adást akarod nézni akkor rá kell dugni egy tető v. szoba antennát a tvre. A source gombot megnyomod, kiválasztod a Dtv-t. És a csatornakeresésnél rámész az automatikus keresésre. Ott beállítod, hogy Magyarország és csak dtv (digitális tv)-t keressen és ha jól emlékszem DVB-re kell az alatt állítani. Akkor megfogja találni az adókat, ha erős a jel. Szóval antenna mindenkép kell hozzá
2013. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Én 40' blaupunktot vettem,március óta hibátlanul működik le is kopogom de ebbe benne van a dvb-c is,tehát digitálisan jön a kábel is,eddig megbírkózott minden mkv formátumú filmmel is, a baj csak az hogy 1 év gari van rá és utána ha baj van hogy hova viszem nem tudom!
2013. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Nekem is ilyen van,az ingyenes 7 csatornát beltéri antennával erősítő nélkül fogja,nem kellett hozzá semmi más.Amikor először bekapcsoltam,magától kiadta a hangolást,nem volt bonyolult.
2013. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
én ma vettem a tv-t eddig jó..de a PVR-funkciót hogy lehet beállítani azt irja meg nekem valaki:) köszi:D
2013. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Szerintetek jó ez a tv? Én is ilyet akarok venni.
2013. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Szerintem az ÁR/Érték arányban verhetetlen, ha a karácsonyi TESCO árakat vesszük. Én 57 ezerért vettem.

Mindent tud, amire szükséged lehet.

A névleges 50 Hz frekvencia riasztó lehet, ha összehasonlítod más méregdrága led tv-k névleges 200 Hz-jával, de ne foglalkozz vele! Amit tud pont elég. Gyönyörű képe van.

Szerintem erősítő nélküli antennával nem működik a DVB-T. Nekem erősítős szobaantennám van, így nem tudtam lecsekkolni a gagyi antennákat.

2014. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Anyukám vett egy ilyen tévét, de az istennek se boldogulok a beállítással.

Ezt a típust vette a Tescoban: blaupunkt 32/122i-gb-5b-hbkup-eu 32 colos (81cm)

A diginél van előfizetése. A digitális csatornákat meg is találta, ha DVB-C-n hangoltuk, de pl. a digi reklám oldalát, vagy Alföld tv, Hatoscsatorna,Duna tv-t, ezeket nem hangolta be.

A manuális hangolással egyszerűen nem boldogulok, fogalmam sincs, hogy hogy kell.

Adtak egy leírást a tévéhez, de az semmire se való, nincs benne semmi érdemleges leírás.

Amúgy szép a képe, a Smart Cam kártyával is kompatibilis, így Digi filmet is lehet vele nézni, de ez a beállítás kész halál!!

Ebben nem tudna valaki segíteni? Bár gondolom így látatlanban nem megy, de akinek esetleg ilyen tévéje van, az hogy tudott kézi beállítással plusz csatornát hozzáadni?

2014. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!