Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A REGGELI-ben mondták h...

A REGGELI-ben mondták h DOMBÓVÁRI VANDA visszatért, meg eljátszottak vmi csipkerózsikás marhaságot. Mi értelme volt ennek?

Figyelt kérdés
Mit kell ennyire felfújni, azért nem külföldre ment és onnan tért vissza.
2009. okt. 27. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
szerintem jó poén volt.az egyik kedvencem Vanda,hiányzott.nagyon pozitív egyéniség...jópofa,ötletes dolog volt ez a visszatérés.
2009. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Semmi, csak megint etették a sok buta nézőt! Egyébként sztem eléggé tenyérbemászó a nőci, állandóan vihog (de a többi se külömb, P.mariann, pedig mintha egy ló állna a kamera előtt:S de ez csak az én véleményem...)
2009. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Peller Mariann nagyon tehetséges műsorvezető, kedves utolsó. Annak ellenére mondom ezt, hogy nem adódik lehetőségem nap mint nap látni őt, nem vagyok elfogult - kezdetben nekem sem volt szimpatikus - csupán egyértelmű.


Az a "sok buta néző" "etetése" rész pedig nagyon frappánsan hangzott, de nem tudom mi értelme van ilyen elcsépelt értelmetlen szóösszetételeket lobogtatni, mert nincs mögötte semmi önálló gondolat vagy tartalom.

2009. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!