Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Keresztények szoktátok nézni...

Keresztények szoktátok nézni az X-faktor zenei tehetségkutató műsort?

Figyelt kérdés

Van még rajtam kívül, akinek nagyon tetszett Mitru Tímea?


Ha valakit érdekel, itt meg lehet hallgatni a dalt:

[link]



2013. szept. 13. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En szoktam. Mondjuk az amerikai meg angol verziok jobban tetszenek.
2013. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
én nem értem az összefüggést.
2013. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Meghallgattam, minden rosszindulat nélkül állítom, hogy a kutyám jobb.
2013. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
kereszténység-sream...közük egymáshoz??? Attól,hogy Szikora azt állítja,hogy sátánista,akkor ő valóban nem hallott még sátánista zenét,mert az Asking Alxandriának köze nincs hozzá...ennyi erővel a Suicide Silence,vagy a Falling in Reverse is az lenne...amúgy nagyon ügyes a csaj,pasik nem screamelnek így,mint ő :)
2013. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én katolikus vagyok és nagyon tetszett. Örülök hogy végre az effajta zene is be tud törni a műmájer gyerekek világába. Időnként black metalt is hallgatok, de az industrial metal a kedvencem. Már katolikus iskolában is rockot hallgattam.
2013. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
9.26os, én is ezrét nem értettem az összefüggést. ez baromság, hogy ha valamelyik zenekar ilyen stílust játszi, az sátánista. de egyesek még elvetemültebbek, múltkor láttam egy oldalt,ahol gyakorlatilg minden zenét sátánistának mondtak, rolling stonestól elkezdve Beyoncéig.
2013. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy melyik mert kétféle sátánizmus is van. Az ördögimádók, akik tényleg a SÁtánt imádják, vagy a LA-vey féle vonal, akik önmagukat. Előbbi egyértelműen elítélendő, utóbbiban viszont vannak jó gondolatok is, csak az önimádat nem kéne bele az ateista alapfelfogás (bár nem tiltja az istenhitet)
2013. szept. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, akkor mostanában a kegtöbb ember sátánista:)pont most olvastam cikket, nagyon én, én, én korszak van.nekem jár, xsodálj engem (kövess neten, youtubeon, nézd, ahogy eszem, bármit csinálok.
2013. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kissé önzőbb társadalomban élünk , mint régen, de ez nem feltétlenül baj. Régen a csoporthoz, egyházhoz, párthoz, eszméhez tartozás, ezekért akár meghalni is képes emberek voltak a hősök. Manapság viszont az egyéniség kibontakoztatása, az egyéni sikerek, az önmegvalósítás korát éljük, és a mai világban arra tekintünk példaként aki önerejéből sikereket ért el. A La-vey féle sátánizmus is ezt propagálja ami önmagában nem baj, csak nem szabad a ló túlsó oldalára esni, mert a mértéktelen önimádat és az Istentől való elfordulás az nem a helyes út. Tehát nyugodtan éljük úgy az életünket ahogy szeretnénk, de közben figyeljünk, hogy ne ártsunk vele másoknak, és mindig jusson eszünkbe Isten, aki segíti céljainkat és erőt ad nekünk.
2013. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tegnap előtt hallgattam meg, a hörgést nagyon jól csinálta, az éneklést nem annyira. Viszont kirúgták szegényt:S

[link]

2013. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!