Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol lesz 2014-ben csillagszüle...

Hol lesz 2014-ben csillagszületik válogató?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jelentkeztem, és már vissza is hívtak. Január 20-án, két órára kell mennem. Annyit tudok, hogy Budapest xD

Volt valami kavarodás az email-emmel, tehát arra küldték volna a további információkat, de nem kaptam meg.

Szóval tudja valaki a helyszínt? Nagy gázba vagyok...



2014. jan. 2. 14:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia en is ugyanebben a helyzetben vagyok...ha megtudsz még is valamit akko ird meg :))) lecci
2014. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Balogh Krisztofer válasza:

Üdv!

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is, én próbáltam is őket még telefonon is elérni, de nem vették fel.. AM én 22-ére kaptam, délután 2 órára időpontot a meghallgatásra, s csak annyit tok, hogy Budapest RTL-KLUB székházba kell menni.. azt mondták h a többi info email címemre kapom, de nem érkezett semmi.. ha van infotok irjatok köszi

2014. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A székház a 22. kerületben, Nagytétényi út 29. szám alatt van.
2014. jan. 8. 16:24
 4/11 anonim válasza:
Egyébként te pesti vagy? csak mert én is megyek és én nem tudom, hogy hogy lehet oda feljutni a keletiről
2014. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

vajdasági (szerbiai) vagyok. :)

Utánanéztem.

2014. jan. 8. 20:54
 6/11 anonim válasza:
El tudtam intezni h uj email cimre kuldjek :)( napokon belul kapom a hirt es le irom :))((
2014. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lacsy válasza:
hello, valaki mondjon nekem infot! hogy hol lesz a csillag születik válogato? azt tudom h pest de hogy hol passz ha le írnátok meg köszönném
2014. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Maceková Karin válasza:
Szia:) én Szlovákiáról származom és nekem 22. edikén kell mennem reggel 10 órára. Nemtudom hogy ez csak selejtezo vagy már TV ben lessz. Aki majd tud valamit orulnék ha írna. Koszonom elore :)
2014. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Selejtező.. És a selejteket is beválogassák :/

Nem lesz tévében, és nem a tévés zsűri előtt

2014. jan. 18. 19:32
 10/11 Zsolt 93 válasza:
Én szegedi vagyok és nálunk is volt válogató. Kedves kérdező ha vajdasági vagy neked közelebb lett volna
2014. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!