Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valtoztatnatok a Csillag...

Valtoztatnatok a Csillag szuletik szabalyzatan?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
mire gondolsz?
2009. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pl.nem tennem ossze az ovodas tanccsoportot a buvesszel,kulon kategoriaba osztanam oket.Mert ugye Vasary+Tabani+MC.DC. mind jok de csak egy fog nyerni.
2009. nov. 30. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen,ez egy tehetség kutató,de nagyon nehéz összehasonlítani egy bűvészt egy énekessel vagy őket egy táncossal.Alma körte esete,melyik a jobb...

Jobb lenne,ha az énekesek egy kategória,ott is lenne győztes,a táncosok szintén stb. Bár tény,hogy nehéz,ha egy bűvész van,egy rúdtáncos és egy erőember,akkor ők most hogyan,melyik kategória.Szóval nehéz ügy,de választani is nehéz.Például Vasary Andre szuper,kivételes hang,de belőle nekem elég ez a 3 perc,amit egy műsorban kapok,de Tabániból 3 óra sem lenne sok.De mind a kettő megérdemelné,hogy győzzön,mert jók.Nem tudom,nehéz a különböző műfajokat összehasonlítani.

2009. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es arra is gondoltam hogy ha egy tanccsoport gyozne akkor 8*1.000.000.forint?Szerintem a vege fele a zsuri igyekszik hogy a csoportok kiessenek.
2009. nov. 30. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Régen a KI MIT TUD? volt olyan tehetségkutató,hogy több kategória volt és minden kategóriában volt nyertes.

Ha most is igy lenne,jó lenne szerintem. Többen versenyeznének,de akkor kisebb értékűek lennének az első dijak.

Emlékszik még valaki,hogy nyertek-e pénzt régen a KI MIT TUD? győztesei?

2009. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12 x 1 milliót kapnak!
2009. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy csapat nyer akkor az osszeget a csapat kapja es nem kulon kulon......meg mit ne, az mar sok lenne.
2009. dec. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha csapat nyer, ha egyéni versenyző, akkor is 12x1 millió a nyeremény
2009. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!