Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most halál komolyan ki az az...

Most halál komolyan ki az az elvetemült ezen a földön aki még képes a VV 6-ot nézni?

Figyelt kérdés
Elképedve látom ,hogy hiába rakták át a retek 2-re az adást, mégis a csapból is ez a hányadék folyik! Mégis ki az aki erre a hulladéknak se nevezhető polgárpukkasztó agyzsibbasztó f*sadékra kíváncsi? Most komolyan ez kell a magyaroknak??? Így sincs elég defektes ember az utcákon, még ezzel kell etetni a jónépet?? Hát esküszöm be kéne perelni az RTL-t mert ez a szennycsatorna járul hozzá a legjobban a sok médiag*ciségnek, és még a netre se lehet úgy felmenni, hogy ne ütköznék bele egy "villantások a vv6"-ban vagy " "mss p*csa" többre tartja a szexet mint a barátait" cikkbe. Üzenem innen mindenkinek, aki rávetemedik a "műsorra", hogy nyugodtan kövessétek a példájukat, egy normális emberi kapcsolatotok se legyen, legyetek csak nagyszájú, beképzelt, magamutogató IQ 0-ák és imádkozzatok, hogy egyszer ti is bekerüljetek egy hasonlóan trágya műsorba, mert az életbe ennél többre nem fogjátok vinni! Szánalmas egy országban élünk , szánalmas emberekkel.

2014. jan. 13. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Te sem lehetsz százas, ha ilyenekkel foglalkozol.
2014. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

"senki nem nézi, de mégis mindnek itudja, hogy mi történik benne"

Tipikus iskolapéldája vagy ennek. Fröcsögsz, hogy így szar-úgy szar, nemhogy a magad dolgával törődnél. Senki nem fog a fejedhez fegyvert, hogy nézzed. Ugyanolyan idióta vagy, mint aki nézi.

2014. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Én egyet értek a kérdezővel.

Még egy ilyen szennyműsor nincs a világon. Még a TV Shop és az EZO csatorna is jobb ennél az alpáriságnál.

2014. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: a kommentelők között az egyetlen normális ember. A többiek meg biztos megsértődtek, mert fikázom a kedvenc műsorukat! NA mi van 1.,2. csak nem beletrafáltam??? :D szánalmas...
2014. jan. 13. 18:39
 5/17 A kérdező kommentje:
2. Te csak okosan idiótázzál le engem, mert te ki vagy biztos egy ugyanolyan divatmajom/rib*anc mint akiket mutogatnak! Bújjál el!
2014. jan. 13. 18:40
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem nyert kisgyerek, nem is nézem, nem vagyok kíváncsi a retekklub és tévékettő szintű szennyre, de nem is fröcsögök róla. Legalább ennyivel több eszem van nálad. Vagy talán a k*rvához is odamész, hogy bizony te ma nem leszel megb*szva?
2014. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kisgyerek???? :D fú de szellemes valaki ! na menj haza anyucihoz lövik a pizsit! Neked is sok eszed lehet h még itt "fröcsögsz" nekem :D
2014. jan. 13. 21:06
 8/17 A kérdező kommentje:
kisgyerek???? :D fú de szellemes valaki ! na menj haza anyucihoz lövik a pizsit! Neked is sok eszed lehet h még itt "fröcsögsz" nekem :D hülyegyerek
2014. jan. 13. 21:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek téged, tényleg katasztrófa az a műsör ( úgy ahogy az RTL Klub többi műsora is ) de felesleges most ezen fennakadni. Aki nézi az nézi, aki nem az nem. Változtatni úgy sem tudsz rajta.


A probléma akkor lenne ha más választék már nem is lenne a tévében de szerencsére azért van még sok, oktató jellegű műsort is sugárzó csatorna ( Discovery csatornái, Travel Channel, Nat Geo, Animal Planet...stb ). Én ezekt szoktam nézni.

2014. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
A válaszaidból ítélve az általad megadott kulcsszavak pont rád illenek. Ugyanazt a stílust képviseled, mint amit a kérdésedben elítélsz... Egyébként kezeltesd magad, mert ha ilyen érzéseket vált ki belőled egy műsor, akkor nem lehet valami stabil az idegrendszered! Nem bántásból, de általában az viselkedik így más emberekkel szemben, akit belülről emészt az irigység, különben nem igazán foglalkoznál vele, sőt.. még nevetni, szórakozni is tudnál rajtuk. ( Bár az idei már tényleg nagyon lecsúszott társaság, de nyílván direkt lettek így kiválogatva)
2014. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!