Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most halál komolyan ki az az...

Most halál komolyan ki az az elvetemült ezen a földön aki még képes a VV 6-ot nézni?

Figyelt kérdés
Elképedve látom ,hogy hiába rakták át a retek 2-re az adást, mégis a csapból is ez a hányadék folyik! Mégis ki az aki erre a hulladéknak se nevezhető polgárpukkasztó agyzsibbasztó f*sadékra kíváncsi? Most komolyan ez kell a magyaroknak??? Így sincs elég defektes ember az utcákon, még ezzel kell etetni a jónépet?? Hát esküszöm be kéne perelni az RTL-t mert ez a szennycsatorna járul hozzá a legjobban a sok médiag*ciségnek, és még a netre se lehet úgy felmenni, hogy ne ütköznék bele egy "villantások a vv6"-ban vagy " "mss p*csa" többre tartja a szexet mint a barátait" cikkbe. Üzenem innen mindenkinek, aki rávetemedik a "műsorra", hogy nyugodtan kövessétek a példájukat, egy normális emberi kapcsolatotok se legyen, legyetek csak nagyszájú, beképzelt, magamutogató IQ 0-ák és imádkozzatok, hogy egyszer ti is bekerüljetek egy hasonlóan trágya műsorba, mert az életbe ennél többre nem fogjátok vinni! Szánalmas egy országban élünk , szánalmas emberekkel.

2014. jan. 13. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Discovery csatornái, Travel Channel, Nat Geo, Animal Planet.."

Már vártam, hogy valaki felsorakoztatja ezeket a csatornákat! :D Annyira vicces :D VV kérdésnél kihagyhatatlan! Ja és mindjárt jön a : "miről van szó? De jó hogy évek óta nincs tv-m!" szöveg! :D

2014. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Na ne legyünk álszentek! Mindenki aki itt kérdést tesz fel a vv6-tal kapcsolatban es mindenki aki válaszol a kérdésre, azt érdekli ez műsor függetlenül attól hogy tetszik vagy nem tetszik neki. Kar tagadni! Ha nem így lenne ti sem válaszolnatok es sértegetnetek agyba-főbe egymást a semmiért. Persze ebbe mar en is bele tartozom, megnéztem a műsort, ettől függetlenül megvan a véleményem nem tagadom, csak nem jövök ide álszenteskedni. Csak sajnos a csatornának a negatív vélemény is reklám, elég ha az emberek beszélnek róla.
2014. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Én megpróbáltam, igaz csak a neten egy összefoglalót mgnézni de kb. a felénél rá kellett jönnöm, hogy nemfog menn i.

Irigylem azokat akiknek van erejük, türelmük ezt az irritáló müsort végignézni.

2014. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én csak azért szoktam néha nézni ezt a "műsort", mert szeretem sokkolni magam. Fogom a fejem, szörnyülködök, utána továbbkapcsolom. :D


Egyébként az a válaszoló, aki a Discoveryt, és az NGC-t hozta fel kontrasztként, az nagyon nincs tisztában azzal, hogy milyen műsorokat szoktak mostanában ezeken a csatornákon adni. "sok, oktató jellegű műsort"? A Discovery-n mostanában, majdhogynem csak árverésekről adnak műsort. Emberek egy árverésen licitálnak más emberek elhagyott raktárépületeire, reptéren felejtett bőröndjeire, egyéb elhagyatott tárgyaira, majd tovább adnak a megszerzett "kincseken". Az NGC-n is rengeteg elmebeteg(!) műsort adnak, például ott van az a család, akik egy erdő közepén, egy kastélyt építenek, hogy így készüljenek fel a közelgő Apokalipszisre. Puskákkal rohangálnak az erdőben, árnyakat kergetnek, aláaknázzák a kastélyuk körüli területet, hogy miután bekövetkezik a világégés, és felbukkanna néhány másik túlélő is, azok ne tehessék be a lábukat a kastélyukba! :DDD

A Discovery (!)Science(!) csatornán, Karácsony környékén pedig, egy nap, 15 órán keresztül sugároztak egy olyan sorozatot, amiben emberek a Nagylábút keresték. Éjszakánként táborokat állítottak fel az erdőben, és üvöltöttek - felnőtt ember létükre, huhogtak éjszaka az erdőben, mivel, bár senki sem tudja, hogy milyen hangja van a szaszkvacsnak, de ők tudják, hogy ezzel lehet előcsalogatni... A közelben élő, suttyó emberek pedig százával mesélték el a tapasztalataikat, hogy miként kerültek szemtől-szembe a Jetivel (érdekes módon egyiküknél sem volt ekkor egy kamera..., hiszen a Nagylábú már messziről, ránézésre tudja az emberről, hogy kinél van, valamilyen rögzítő eszköz, és csak olyanokra támad rá, akiknél nincs okostelefon, videokamera, stb, nehogy lebukjon... na mindegy)... Ezen a csatornán szokták még sugározni az olyan műsorokat is, amiben emberek mesélik el, miként rabolták el őket a földönkívüliek. Ott ül az ember a kamera előtt, és tényként részletezi a különböző hallucinációit, hogy mikor, hol rabolták el, mit ültettek belé, fent volt az űrhajón, stb... :D Szóval ne mondjuk ezekről sem, hogy oktató jellegűek lennének, mert kb. ez is a Való Világ kategória! Megjegyzem: ezekkel a műsorokkal is szoktam, és szeretem sokkolni magam!! :DDDD


A baj az, hogy már évek óta csak sokkolni tudnak a tv-műsorok, és egy olyannal sem futottam még össze, ami ténylegesen ki tudott volna kapcsolni engem. Ez a gáz a magyar televíziózásban: nem az, hogy vannak szar műsorok - ezt nem lehet elkerülni -, hanem az, hogy csak ilyen, minősíthetetlen-kategóriájú műsorokat sugároznak!

2014. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

nezzed inkabb a szulejmant, tobbet er mint az a szenny meg az ejjel nappal ringyopest....

erdekes h elmondod mindennek megis nezed ezeket a musorokat...

2014. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem az egész műsor valami istenverte kutatás vagy kísérlet, talán oktatás mondván ilyen ne legyél. Csinálnak egy ilyen műsort aztán figyelik az embereket hogy, hogyan reagálnak pl. ilyen fórumokon mint ez is, meg kismillióm egyéb módokon, és közben még jól megszedik magukat...
2014. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez nem oktatás, hanem züllesztés, hogy : ,,ilyen legyél".
2014. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!