Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvenc VV6 karakteretek?

Ki a kedvenc VV6 karakteretek?

Figyelt kérdés
Nekem Simon. Akiknek nem tetszik a műsor vagy csak úgy nem nézik ne válaszoljanak köszönöm.

2014. jan. 15. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Miért ne válaszolhatna az, akinek nem tetszik a műsor / nem nézi? Ez picit rasszista benyomású. Attól még nem fogod tudni megváltoztatni több 100 ezer ember véleményét, a ValóVilág szennyműsor volt, most is az és az is marad. Sajnálom azt, akinek az a szórakozása, hogy ezt nézi.
2014. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Válaszolni válaszolhat csak néha idegesít, hogy a kérdésre nem az a válasz ami nem a kérdezőt érdekli egy más dologra kap választ ami nem volt kérdés ja meg, hogy 'kívácsian' várom a választ és másféle választ kapok. Ezért írtam ki, hogy ezek ne írkáljanak.
2014. jan. 15. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Aurelio :)
2014. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Első, hogyan alkothatsz úgy véleményt valamiről ha fogalmad sincs róla mert nem nézed, nem ismered, nem tudod mi történik ott?

Ugyanúgy fordítva is igaz: te sem fogsz másokra hatással lenni a gyűlölködéssel, de magadat járatod le hogy olyan dolog szintjére süllyedsz le ami nem méltó hozzád. Ha nem érdekel akkor ne törd magad azon hogy másokat arról győzz meg hogy miért jó vagy nem jó. Akit pedig érdekel azt megtisztelheted azzal hogy ráhagyod, nem pedig minden VV-kérdésre ugrasz hogy fröcsöghess.

2014. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyetlen nézhető ( illetve 90-es IQ feletti ) karakter Simon.


Én az első 3 rész láttam belőle de sajnos a többi - teljes mértékben kibírhatatlan - ember miatt abbahagyom ennek a hulladéknak a bámulását.

2014. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Aurelio meg Teo is szimpi :)
2014. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

1. van aki elhiszi hogy nem minden egyes mondat előre eltervezett?

2. van aki nem látja hogy az erkölcsi züllés, a primitivitás és semmitevő élet propagandája ez a sz@r az éjjel nappal bp-vel együtt. Istenem hova tart ez a világ?!

2014. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
41%
Nekem az a tűzoltó lenne,aki éppen baltával veri rájuk az ajtót.
2014. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
Nekem VV Seggarcú a kedvencem, de VV Kisköcsög is szimpatikus.
2014. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!