Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc karakteretek a...

Ki a kedvenc karakteretek a Harry Potter-sorozatból?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Dumbledore, a régi aki az első két részben szerepelt. Bírom még nagyon Gilderoy Lockhartot és McGalagonyt is :)
2013. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lupin, mert ő olyan emberi, esetlen, tökéletlen. Nincs oda meg vissza magától, amikor pedig egy jó képességű varázsló és egy remek, bátor, erős jellemű ember. Siriust is kedveltem, bár benne pont azt nem bírtam, hogy néha egy kicsit nagy az arca. Ez élőben sem valami jó tulajdonság.
2013. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Piton. Tetszik a nyers modora.
2013. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Dumbledore - minden miatt. (Nekem mindig is egy bolondos, de kedves öregúr marad.)

Dobby - a legjobb házimanó. ( "Nem akartalak megölni, csak hogy súlyosan megsérülj, és eltörjön kezed-lábad".)

Harry, Hermione, Ron - őket is nagyon szeretem, már csak azért is, mert főszereplők. A három nagyon-nagyon jó barát.

Voldemort - nélküle nem lenne történet, valamint érdekes karakter.

Draco - érdekes karakter szintén. Már az elejétől fogva lehet érezni rajta valami apró kis furcsaságot, ami igazán a hatosban tör ki.

Bellatrix - én nem vetem meg az őrülteket. :) Amúgy nagy valószínűséggel sokat tett erre a szeretetre Helena alakítása is. :)

2013. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Lupin- sötét titkot rejteget, mégis csendes és szelíd


Piton-összetett karakter, titokzatos, az álca egy érző szívet rejt /mégha csak 1 irányba is/


Ron- mert kell egy jóbarát is


Fred és George. szerintem őket nem kell részletezni

2013. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%
Alamusz Giccs.
2013. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Luna
2013. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 De_Dóri98 ***** válasza:
100%
Fred és George Weasley, Draco Malfoy és Sirius Black
2013. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 egy könyvmoly :Đ válasza:
100%
Piton,Ferd és George,Ron,Hermione és Harry.
2013. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem mindig egyet értettem Hermione-val, szóval ő az egyik kedvencem. De nagyon bírom Ront is és McGalagonyt:)
2013. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!