Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miből gondoljátok, hogy a...

Miből gondoljátok, hogy a szavazós műsorok "meg vannak bundázva"?

Figyelt kérdés
Az élő műsorba jutás lehet, hogy valóban forgatókönyv szerint megy, de utána éppen az a logikus, hogy az marad bent, akire legtöbben szavaznak, mivel így fogják legközelebb is nézni a műsort. Miért lenne érdeke a szerkesztőségnek olyat tovább juttatni, aki nem népszerű? Ráadásul éppen olyan személyek nyernek leginkább, akikről azóta semmit sem hallani, tehát ha bunda lenne, akkor pont hogy a botrányosabb életű emberek kerülnének döntőbe! Pl. az angol tehetségkutatónak egészen biztos nem volt érdeke az, hogy magyarok nyerjenek...

2014. febr. 2. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A magyar tehetségkutatók(elsősorban X-Faktor)szégyenérzet nélkül meg vannak bundázva.Pl.tavalyi széria.Krasznai Tündét 10 ből 8 ember utálta,még azt sem lehet mondani,hogy azért szavaztak rá,mert jó nő.Mégis 3. lett.Miközben olyan emberek (konkrétan győzteseknek kikiáltott) estek ki mellőle,mint Csordás Ákos,Bytheway,Batánovics Lili és sorolhatnám.
2014. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki bundázza meg?
2014. febr. 17. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából lehetnek rokonok is (Jimmi fia Krisztian),vagy maguk a szerkesztők is.Gondolj bele.400 ft egy sms,te szavazol,holott már előre el van döntve.
2014. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is bunda.Én az tavalyi széria alapján még azt is eltudom képzelni hogy az élősókban a mentoroknak is meg van mondva hogy mit csináljanak,döntésnél meg.....Hát bennnem ez először Szikoránál ötlött fel amikor Péterffy Lili és Szabó Ádám közül kellet választania.Volt egy ilyen mondata miután elmondta mindkettőjük érveit/ellenérveit hogy miért maradjanak bent hogy: "még én sem tudom ki jut tovább"

Hát ezen komolyan mondom behaltam.Amúgy meg az hogy Krasznai Tünde olyan sokáig bentmaradt részben az Alföldi hibája is,mert emlékezetek csak vissza konkrétan mindig az ő szavazatán múlott.Ezért meg is haragudtam rá mert kb 2 alkalma lett volna kihagyítani onnan Tündét.De nem ő a végén a fináléba még kezet is csókolt neki!Hát a Dórát azt "istenítette". Pedig Geszti az övét volt hogy a sárba döngette.Nem értem!Hogy lehet valaki ekkor h.lye!Elnézést a kifejezésért,de még ha nem is volt annyira tehetséges az a három lány akkor is.A Geszti konkrétan mindig keresztbe tett neki,igazán vissza vághatott volna valamivel ő is!Amúgy most jut eszembe mit is mondott egyszer a Geszti?Hogy minden férfinek jól áll ha van mellette egy nő?Valami ilyet nem?

2014. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!