Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi bajotok a Való világ 6...

Mi bajotok a Való világ 6 cimű műsorral?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Heló!


Sokféle megközelítés lesz itt, így leíro ma sajátomat:


Nem nézem a Való Világot. Miért? Mert nem érdekel, számtalan jobb műsor van a világon, továbbá nem látom értelmét, miért nézzek xy mennyiségű alpári, unalmas, megjátszó... - sokféle jelzőt lehetne írni mondjuk - embert, hogyanvergődi kegy házban. Más életével foglalkozni, és nekik tenni jót azzal, hogy nézed őket? Kösz, nme, nonszensz.

2014. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csak annyi, hogy ez a széria a legszarabb, mert semmi egyéniségük nincs a lakóknak. A legfelszínesebb embereket válogatták be, üres fejűek, nem érdekesek, sőt unalmasak, primitívek! Itt nem tudsz miért izgulni, nem tudsz kinek szurkolni. Olyan mintha egy terráriumba bezárt csótányokat néznél. Jönnek, mennek, néha összevesznek! Ha bedobsz valami kaját, akkor pezsegnek kicsit! (A villában ezt az alkohol váltja ki!)
2014. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

utolsó, szerintem ez azért van mert túl fiatalok... a 28 éves már öregnek számított...

a régebbiekben a 20 volt a legfiatalabb, itt meg szinte a legöregebb..

ennyi erővel bemehetnék egy oviba is nézni a csendespihenőt

2014. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért nem nézem, mert unalmas. Nincs kiért izgulni, nincs példakép, csak csupa primitív tizenéves.
2014. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. ez igaz! De miért ilyen fiatalokat válogattak csak be? Nagyon gáz! Én 30 éves vagyok, de a való világ miatt 50-nek érzem magam! :D
2014. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 caciki válasza:
Nekem is nagy csalódás a 6-os széria. én is elmúltam 30, gondolkodtam is hogy a tavalyi még számomra elég szórakoztató volt, vajon ennyit öregedtem egy év alatt??:)de mit is várunk az átlagéletkor 20 év. De ettől függetlenül nincsenek egyéniségek,buták,egy osztás helyes elvégzése után Aurelio már főiskolán gondolkodik.... De valószínűleg nem véletlenül válogatták össze így a bandát, úgy gondolhatták hogy fiatal, nem annyira okos "gyerekeket"akiknek a "hírnév"lebeg a szemük előtt könnyebben irányítják majd. Bár lépten-nyomon leleplezik őket a belevalóban (Pl. Dorka és most Ádám is elszólta magát)és azzal nem nagyon tudnak mit kezdeni mert élő adás NAGY CSALÓDÁS!
2014. márc. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!