Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a bajod a Való Világ c....

Mi a bajod a Való Világ c. műsorral?

Figyelt kérdés
Érveket is kérnék, ha lehet.
2011. dec. 9. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Csak az, hogy van. Ezért már nem is nézem a két "nézett" csatornát, mert mindig ilyen hulladékot adnak főműsoridőben.
2011. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem semmi,mert ilyen szintre nem süllyedek le. Ha valakinek baja van vele,minek nézi? Kitalálták a távirányítót.
2011. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem már semmi, mert egyszerűen nem nézek tv-t.

Amikor még érdekelt 1-2 műsor (főleg a számítástechnikai) akkor azért volt bajom vele, mert ezt tolták az arcomba ha kellett, ha nem. A csapból is ezek a majmok folytak. Unásig. Egyébként meg nem érdekel a sok barom, aki produkálja magát, ráadásul egy megrendezett "való világ"-ban.

2011. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Semmi, nem nézem.
2011. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igénytelen, ízléstelen,buták a szereplők, buta aki nézi stb. Nincs semmi építő jellege.
2011. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nekem az hogy rohadtul irritál,ahogy az a sok selejt ember egymással veszekedik,meg ott játsszák a hattyú halálát,hogy a nemtom kicsoda megcsalta azt a szopottszájút,és ott sír a szájuk....


és az a poén,hogy ezzel nem is lenne bajom,csak anyámék mindig ezt nézik,és még nekem mondják,hogy én mit nézek south parkot,meg ilyen szarokat...akkor én mit mondjak?

2011. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Számtalanszor hallottam már azt, hogy aki értelmes, azt úgysem butítja el ez a műsor, így nem is káros, csak felhőtlen "szórakozás".

A gond ezzel az, hogy nem az okos emberek vannak többségben, és a gyerekek is a veszélyeztetett korosztályhoz tartoznak, akiket az ilyen műsor még befolyásolhat. Ha pedig valakit egy olyan műsor "tanít", ahol az elfojtott agresszivitás, a szexuális zaklatás, a káromkodás, a hazugság, és a semmittevés a napi rutin része, akkor az nem a megfelelő értékeket fogja előtérbe helyezni. És erre a legjobb bizonyíték annak az összeverése, aki korábban esett ki a játékból.

Ez a műsor a legprimitívebb ösztönöket hozza elő az emberekből úgy odabenn, ahogyan odakint is.

2011. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a műsor pont, hogy nem a való világ.
2011. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
mert semmi értelme, pár hülye ember csinálja a hülyeségeit, ilyet bárhol látni, csak ezek a tv-ben vannak
2011. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy a környezetemben szinte mindenki szidja, hogy mekkora sz@r, de mégis mindenki képbe van, hogy mi történik. :)

Magam részéről és azt sem tudtam, hogy van 5. rész. Ezt is november közepén tudtam meg. :D Ennyire érdekel a TV.


24/n

2011. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!