Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Üdv mindenkinek. Régen néztem...

Üdv mindenkinek. Régen néztem a Jóban Rosszbant, de kb 1 éve abbahagytam. Leírná nekem valaki, hogy Dórával és Viktorral mi volt ebben az időszakban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 20:58
 1/2 Kitti0206 válasza:
Dóra elutazott kurzusra külföldre. Viktornak volt egy balesete, mentés után ott hagyott valamit az összetört kocsi mellett és mikor visszament érte az autó felrobbant. felépült belőle, voltak vele nehéz időszakai, veszélybe sodorta vele az állását. Viktornak kapcsolata volt Verával, mikor Dóri visszatért vissza akarta kapni Viktort. Konráddal összegabalyodtak. Később Viktor akarta vissza kapni Dórát, de Dórának most épp kapcsolata van Dénessel. Viktor először nem kedvelte Dénest, de már összebarátkoztak. Viktor abba hagyja a szívsebészkedést, gyermekorvos lesz
2014. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, örök hála. :)
2014. márc. 29. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!