Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnap vásárolt TV-t visszaleh...

Tegnap vásárolt TV-t visszalehet vinni ok nélkül?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor hogyha pénz vissza fizetési garancia van !
2014. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vissza lehet vinni, de a pénzt nem kötelesek visszaadni, hanem le kell vásárolnod az árát.
2014. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha boltban vásároltad és nem rendelt áruról van szó, akkor visszavenni sem köteles, csak a jóindulatán és az üzletpolitikáján múlik, hogy visszaveszi-e és levásárolhatod-e az árát.
2014. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Találja ki valami jó kifogást - pl. nem játszik le valamilyen fájlformátumot, ami miatt vetted - vagy hasonlót. Légy kreatív! Én régebben a Tescóba vittem vissza még aznap egy teljesen jól működő DVD-lejátszót.
2014. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

8 napos pénz visszafizetési garanciáról gondolom még senki sem hallott semmit ezek szerint!


Magánszemély esetebén nincs, cégek esetében viszont VAN!

2014. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5:


[link]

2014. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szó nélkül levásárolhattam az árát
2014. ápr. 22. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!