Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha ma vettem egy cipőt a...

Ha ma vettem egy cipőt a deichman-ba és mégse kell akkor visszalehet vinni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, vissza..feltéve ha megvan a blokk..+a doboza..de gondolom megvan:) de ne azt mondd, hogy mégsem kell, hanem hogy otthon, a házban mentél benne pár lépést és nagyon nyomja a lábadat stb..és persze elnézést kérsz, kedvenes, kcisit szomorúan..:) és tuti hogy becserélheted másmiylenre!Egyébként én is ott vettem rá 3 napra visszavittem mert utáltam, nyomta a lábamat meg nem is tetszett egyáltalán és becserélhettem..(nem tudom minek vettem meg..hirtelen fellángolás..) a mostanit viszont imádom..:) úgyhogy vidd vissza nyugodtan...:) 15/L
2010. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző..bocsi a helyesírási hibákért...siettem:)
2010. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a lakásban volt a lábadon akkor visszaveszik
2010. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha 3 napon belül visszaviszed, még a pénzt is visszakérheted. Persze először majd azt mondják nagy kegyesen, hogy "rendben, levásárolhatod az árát"... te meg elkezdesz nézelődni és amikor nem találsz semmit, ami tetszik, akkor odamész és azt mondod: "én inkább visszakérném az árát" - és egy szavuk nem lehet, egyből vissza kell adniuk :D
2010. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!