Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én érzek így az Eurovízió...

Csak én érzek így az Eurovízió nyertesét illetően? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Természetesen nem rossz a dal, de én úgy érzem, hogy egy "normális" énekessel nem ért volna el egy ilyen helyezést. Szerintem az, hogy Austria Conchita Wurstot választotta meg az országuk képviselőjének, egyfajta kényszer alá állította az országokat. Ez alatt azt értem,ha valamelyik ország nem adott volna neki jó pontszámokat azt társadalmilag visszamaradottnak és gusztustalanul homofóbnak titulálnák, míg akik jókat adtak, azokat toleránsnak. Emiatt az az én véleményem, hogy a jövöben az Eurovízió ( még kevésbé ) fog a zenéről szólni és az országok kötelezőnek érzik majd, hogy ők is valaki extravagánsat mutassanak. Ti is így gondoljátok?

#eurovízió #nyertes #szakállas hölgyike
2014. máj. 11. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Az ABBA óta nem a dalokról szól.
2014. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Ahhoz már teljesen hozzá szoktam, hogy én, mint normális életet élő heteroszexuális fehér ember gyakorlatilag az ördög ivadéka vagyok, és a pokol tüzén fogok elégni a bűnös életvitelem és romlott származásom miatt. Ez teljesen rendben is van, ezen eset kapcsán azonban még én is egy kicsit elcsodálkoztam, hogy lassan már szegény normál kinézetű homoszexuálisoknak is szemlesütve és szégyenkezve kell járniuk az utcán, mert nem eléggé aberráltak a legújabb összeurópai társadalmi elvárásoknak.
2014. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyetértek részben a véleményeddel, és szerintem teljesen reálisan gondolkodsz. Azokkal az emberekkel van a legnagyobb baj akik teljesen földig járják Conchita-t. Valóban a megjelenése egyáltalán nem normális, egyeseknek felháborító, és hasonlóak.. de ez olyan mintha egy embert ezért bántanánk ahogy kinéz.Természetesen ő "alakítgatta" magát ilyenre, de emiatt nem kellene bántania a rengeteg embernek. Külsőleg lehet ilyen, de másban lehet, hogy olyan életet él mint bármelyikünk(persze a szexuális beállítottságán kívül). Külsőségek miatt nem kellene bántani egy embert sem. Szerintem még így is egy értékes, és szép embernek mondható. Mikor elsőnek láttam a hivatalos klipet, azt hittem, hogy egy gyönyörű nő fog elém tárulni. Számomra így is szép "nő" csodálatos arca lenne, és van is még így a szakállal is. És teljesen igazad van! Ezek az Eurovízió tényleg nem a zenéről szól.. Engem az bánt a legjobban hogy már mindenki a saját országát.. legtöbben angol nyelvű zenékkel indítja, olyanokkal amelyek próbálják utánozni a világhírű énekeseket. Magyarország énekesét sem bántani akarom, de viszont én jobban örültem volna egy szép magyar nyelvű dalnak. Az énekes részben magyar, mivel az anyukája magyar, de így nem volt az igazi! :)
2014. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!