Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtok ilyesmi animéket ajánlani?

Csak..egy..csaj *-* kérdése:

Tudtok ilyesmi animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Amit eddig láttam:

Kaichou wa maid sama-Nagyon jó anime..!!!!!

Vampire Knight-Nagyon tetszett,a drámaiassága,a szerelem benne,szuper volt! <3

Diabolik Lovers-Jó volt,tetszett csak a vége nem lett valami jó,szerelem nem igazán volt,inkább "megszállottság".. de ha megnézitek,lehet nem bánjátok meg.. (én nem bántam meg)..

Bokura Ga ita.-<3 <3 Nagyon jó!! Mindenkinek ajánlom!Bár a grafika nem valami jó.. de ne tévesszen meg,a története nagyon jó,szerelem,sráma egyszerűen nagyon jó <3 Bár a végén sírtam,. nagyon meghatott,hogy nem tudtak egymás mellett lenni,a fiú elkellett menje,de Imádtam!!

Tonari No kaibutsu kunnal-Nagyon nagyon ott van,nem is tudom dícsérni.A stilusa nagyon tetszett.!!!HA TUDNÁTOK ILYEN ANIMÉKET AJÁNLJATOK!!! Csak nem tudok,hogy összejötteke a végén,de nagyon nagyon imádtam!<3 <3

~Ilyen fajta animéket ha tudnátok ajánlani nagyon nagyon jó lenne..

Szerelemről szoljon,ahogy összejönnek,stb :) Ne legyen horror ha lehetséges ..

Kösszönöm szépen mindenkinek előre is!

(bocs a helyesírási hibákért!)

:)



#anime #szerelem #kedvenc #romantika #sírós anime #-kun.
2014. máj. 14. 16:33
 1/8 A kérdező kommentje:
*Dráma*
2014. máj. 14. 16:39
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma fejeztem be a Peach Girl-t IMÁDOM <3 Megint sirok.. de lyan jóó <3 Talán nagon beleélem magam,de mindenképenn megéri megnézni FANTASZTIKUS <3 <3 <3 !!!
2014. máj. 14. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Hakuouki (3 évada van + ova + movie)

romeo x juliet

dusk maiden of amnesia

amnesia

nodame cantabil (több évad)

shugo chara! (3 évad)

sword art online (1 évada van eddig most nyáron lesz folytatása)

inu x boku ss

hiyokoi (1 részes, ajánlom a mangát)

kimi ni todoke (2 évad)

hiiro no kakera (2 évad + ova)

kuragehime (inkább humoros de van benne romantika)

yamato nadeshiko shichi henge (inkább humoros de van benne romantika)

nana

méz és lóhere

2014. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. máj. 14. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Kamisama Hajimemashita

Special A

Sukitte ii na yo

És ne aggódj, szinte minden animén sírok én is!! :D :D

2014. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kimi Ni Todoke.. Ez az anime az amit soha de soha amíg élek nem fogok elfelejteni..Életem egyik legszebb napjai voltak,hogy megnézhettem.. Köszönöm! Imádom,dicsérni sehogy sem lehet,annyira jó <3 <3 <3
2014. máj. 20. 16:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Suki-tte Ii Na Yo - ezt is nagyon nagyon imádtam <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 ! Leginkább az ilyen animéket kedvelem,amiket eddig írtam le,hogy kedvelem,ha tudtok még írjatok ilyeneket.. Nagyon köszi :) :)
2014. máj. 21. 15:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Hiiro no Kakera Ezt is megnéztem és nagyon nagyon erössen tetszett <3 <3 Imádtam <3 <3 Várom további véleményt,ajánlatokat! :) Köszönöm mindenkinek az eddigieket!
2014. máj. 22. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!