Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó (igényesen megcsinál...

Milyen jó (igényesen megcsinált) animéket (esetleg mangákat) tudtok nekem ajánlani? Lent felsorolom, hogy miket szeretek és miért (csak hogy legyen valami fogalmatok az ízlésemről).

Figyelt kérdés

Cowboy Bebop - Nagy kedvenc, mert a zenéket nagyon eltalálták benne, jó oldschool hangulata van és a sci-fit tökéletesen ötvözték a westernnel, jól kidolgozott szereplők, izgalmas sztori stb.


Death Note - Lenyűgöző a történetvezetés, izgalmas.


D a vámpírvadász, vérszomj - Bár a szereplők kinézete nem jön be, de a világot elég jól megcsinálták


Full Metal Alchemist Testvériség - Egyszerűen imádom kapzsit, nagyon fas*zák a párhuzamok a mi világunkal és nagyon sok olyan elemet dolgoztak bele ami benne van a történelemben, mitológiában, itteni filmekben, tudományokban, áltudományokba. Röviden: nagyon össze van rakva!


Trigun - már említettem, de imádom a western és sci-fi vonal összeszövését, továbbá lehet röjögni is rajta, jó cucc


Soul Eater - simán csak imádom, vicces, akciódús, fas*za


Naruto - fogalmam sincs miért, de bírom :D


Hellsing - Nagyon tetszik a grafika, és jó tökös anime


Bújj, bújj, szellem! - tetszik a szellemes téma és jó oldschool :D


Bleach - sose volt nagy kedvenc de fas*zák a harcok


Mangákból amiket olvastam pedig az Uzumaki (spirál) jött be, mert kur*va morbid és megfogott, emellett a one piecet és a fairy tailt is olvastam. A One Pieceet azért hagytam abba mert egy csomó fejezetnek nincs magyar fordítása ....


2014. ápr. 23. 21:29
 1/5 anonim válasza:

Trinity Blood - Ezt láttam, igényesen megrajzolt anime, érdemes belelesned.

Vampire Knight - Még nem néztem bele, de sokan ajánlgatják, szóval olyan rossz nem lehet.

Attack on Titan - Ezt csak a látvány miatt néztem, észvesztően jól ki van dolgozva.

Fairy Tail - mágusvilág, nagyon szép anime, bár kissé komolytalanabb, mint az előbb felsoroltak :)

2014. ápr. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Shinrei Tantei Yakumo

(Elvont, kísértetes ha úgy tetszik szellemes téma, mély értelmű és elgondolkodtató, de nem annyira brutális horror/thriller anime, nálam top kedvenc.)


Mirai Nikki

(Olyan mint az Elfen Lied 18+.)


Nurarihyon no Mago I-II

(Japán mitológiai, démonos)


Sengoku Basara I - II

(Japán történelmi anime.)


Kore Wa Zombie Desu Ka? I - II évad

(A II főleg pedofiloknak és perverzeknek ajánlott, az I lightosabb.)


Seikon No Qwaster

(Főleg pedofiloknak és perverzeknek készült.)


Ichiban Ushiro No Daimaou

(Ugyanaz mint az előbbi zárójeles mondat vonatkozik erre is.)



Ezek igényesen megcsinált munkák, igényes és profi rajzolás és hangulat. Amiket lent írtál azok nem igényesek egyáltalán, béna a rajzolás, gondoljunk csak a Naruto-ra, olyan idétlen fejeket rajzoltak bele hogy a szavam is elállt mikor elsőnek belenéztem.


Amiket felsoroltál talán maximum a Death Note az ami igényesnek mondható, a többi nem anime, hanem inkább valamiféle béna rajzolású mese.


Az igazi anime ott kezdődik, hogy nyugaton nem engedik képernyőre. Vagyis amit itthon képernyőre tesznek az majdnem egyenrangú az itten mesékkel. Hülyülés, rossz grafika. És ez jól megfigyelhető a Naruto-n is.


Én a magam részéről ezeket ajánlom.

2014. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ajanlok mindent ami Ghost in the Shell
2014. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap hallgattam a GITS zenéit. :DD
2014. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nirata ***** válasza:

-zetsuen no tempest the civilization blaster (picit hasonlít a dn-hoz)

-kuroko no basuke (sport anime)

2014. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!