Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Mónika és a Balázs sóban el...

A Mónika és a Balázs sóban el játszottak egy szerepet vagy igaz események voltak?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat a kérdés, már jó rég volt a tv-ben is de az interneten a youtube-t ha bekapcsolom akkor elő kerül néhány ilyen adás. És érdekelne hogy a megcsalásos a verekedős szerepeket a történeteket eljátszák vagy tényleg úgy mennek oda be hogy velük ez megtörtént?

Pénzt kaptak ezért?

Ha igaz akkor egy ország világ előtt szégyenítették meg saját magukat?



2014. júl. 16. 13:39
1 2
 1/13 Regisztrátor ***** válasza:
93%
Némelyikről nem nézem ki, hogy bármit is el tudna játszani.
2014. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a fele kamu, a fele igaz.
2014. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
71%

Valóban vannak ilyen alpári, IQ huszár emberek. Viszont úgy tudom, pénz is volt a dologban: ha nem volt akkora nézettség, akkor pár ezer forintért kihasználtak valami rakás szerencsétlent, hogy gyertek, meló van...

De néha látok ilyen emberek az utcán is, ugyanúgy művelik a dolgokat.

A Balázs-show Erzsikéjét bírtam. Egy szórakoztató pszichopata volt.

2014. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
79%
Hát szerintem igaz is meg nem is. Felajánlottak egy nem nagy összeget, bementél kicsit rájátszottál, de amúgy végül is igazat mondtak. Vagyis nekem volt bent egy ismerősöm, onnan tudom.
2014. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
melyik volt az? Belinkelnéd?
2014. júl. 16. 13:47
 6/13 A kérdező kommentje:
M
2014. júl. 16. 13:47
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Azért azt elég jól játszották hogy az elhúzott fal mellett beszélték ki az embert aki ott ült, aztán mikor elhúzták senki sem kapott oda a szájához, hogy jaj nem kellett volna kibeszélnie, mert nem rá számítottam.. jaj hát na. Az értelmi szintet tuti nem csak begyakorolták, de néhány dolog biztos le volt zsírozva.
2014. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És ez most komoly?

Bementek és kitárták a világnak, hogy figyelj már én ezzel csallak ennyi meg annyi ideje.

2014. júl. 16. 13:48
 9/13 anonim válasza:
58%
Szerintem csalás mert a falunkban él egy pár akik egyszer benne voltak, de még mindig együtt vannak és nem hiszem hogy Mónika közhelyes életbölcsességei mentették volna meg a kapcsolatukat.
2014. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én eleve azt nem értettem hogy hogyan tudták a másik felet elcsalogatni oda, ha mondjuk mi van ha az nem is akar nyilvánosság előtt szerepelni?
2014. júl. 16. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!