Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a nőket. Hogy lehetnek ennyire felszínesek? (a nagy többség)

Figyelt kérdés
Csak azért mert170cm vagyok és nincs atom izmos testem már nem is tekintenek rám férfiként. Úgy gondolom,hogy kihozom magamból a legtöbbet amit ki lehet hozni a testi adottotságaimból,mégsem tudnak elfogadni,ezzel párhuzamosan meg megy az álszentkedés,hogy nekik ez nem számít.

#szünt #Mónika/Balázs showAlacsonyrondaárvafiú
2013. júl. 14. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert a női nehézsúlyú öntevékeny körben próbálsz csajozni
2013. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a külsőn mutatkozik meg, hogy ki az igazi férfi hanem a viselkedésen. Látszatot persze lehet kelteni, de hiába hatalmas nagy szörnyeteg ha közben belülről egy aranyos kis palotapincsi.
2013. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
Felszínességről beszélsz, és közben azt hiszed csak a külső számít...
2013. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké! Akkor tudod, mit? Számít! Így jobb? Egyébként lefogadom, hogy neked is számít valamennyire. Valamennyire mindenkinek számít, hogy tetsszen neki, akit választ. Senki nem szeretne olyan párt, aki nem tetszik.
2013. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A demagógia miért jobb a felszínességtől?
2013. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!