Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nagyon sürgős! Veterán Otakukt...

Nagyon sürgős! Veterán Otakuktól kérek szépen választ. De bárkinek elfogadom a tanácsát! Légyszi olvassátok végig. MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés

Szóval mit csináljak, ha végeztem egy animével, és csak sokára lesz folytatása, vagy nem lesz, és akárhogy keresek, nem találok jobbat éppen akkor? (és legszivesebben felakasztanám magam a legelső cérnával amit találok)

Nagyon sokszor volt már ilyen, de a mostani mindennél rosszabb. Most néztem meg a SAO-II 4. részét, és csak egy hét múlva lesz megint.

Olyan üresség tombol bennem, mintha lenne egy feketelyuk az agyamban, és semmire nem tudok koncentrálni..

Remélem, megértitek



2014. júl. 27. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg jó anime van a sao-n kívül ebben a szezonban.Szóval ha szezonosat keresel itt van pár tipp

Akema ga kill

Rail wars

Tokyo ghoul

Apdnoha zero

Barakamon

Haikyuu

Nem tudom mit nézel közülül, de nagyon király jelenleg futó sorozatok.És ha a sao-t nagyon várod, de vársz mellette másik animéket is, akkor nem lesz ilyen függõségi hiányod.

2014. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha még nem láttad, akkor csillapítsd az éhséged a Log Horizonnal.
2014. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

A Log Horizon-t ismerem. Meg a Tokyo Ghoul-nak is ugyanúgy várom a kövi részét mint a SAO-nak. De megkukkantom a többit is :) Köszi

2014. júl. 28. 13:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ezért nem kezdtem el a SAO 2.évadját :D
2014. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a Fairy Tail-el voltam így, mikor befejeztem az első évadot. Mondtam is, hogy el sem kezdem addig a 2.-at, míg nincs legalább 50 része, mert nem akarok hétről-hétre várni :D

Szerintem várd meg, míg kijön az összes része, és nézd meg mindet együtt. Bennem úgy sokkal jobban megmarad, ha sok részt nézek naponta, mintha csak egyet néznék hetente..Bár kinek mi.

2014. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


En is igy voltam a Sao II. evadjaval :D megneztem a 4.reszt, huu mondom ez k***** jo volt! Meg,meg,meg aztan fel ora mulva: na jolvan megvarom mig kijon az osszes resze xd szerintem te is jobban jarnal...

Es valoban, a mostani szezon nagyon adja..en ezeket nezem most kozuluk:

Gekkan shoujo Nozaki-kun

SaoII

Tokyo ESP

Tokyo Ghoul

Zankyou no Terror

Ha pedig nem szezonosat, de jot szeretnel:

Accel World (kedvenc)

Angel Beats!

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! (Nagy kedvenc)

No game No life

Sakurasou no Pet na Kanojo

Attack on titan (szinten nagy kedvenc)

Toradora!

Remelem tudtam segiteni, a hibakert meg bocsi, telon vagyok :Dd

2014. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia #6 :)

Az igazság az, hogy akkor is így le voltam törve, és vagy egy hétig depis voltam, mikor megtudtam, hogy nincs második évada a Shingeky no Kyojin-nak... Pont ezért nem merem végignézni az Accel world-ot sem. Azt is ismerem.

Eddig a legrosszabb az volt, mikor megtudtam, hogy nincs és nem is lesz folytatása a Mirai Nikki-nek, de mikor azt végignéztem, még nem volt kivel beszélnem róla. Akkor túlzás nélkül 1-2 HÓNAPIG nem tudtam másra gondolni. Annyira megérintett az az anime, hogy a végén (mármint a történet miatt, nem mert vége van) sírtam... Pedig fiú vagyok. (de komolyan. vagy 5-10 percig patakokba folytak a könnyeim)

Ha nagyon nehéz is lesz, nem fogom végig nézni se a SAO II-t se a Tokyo Ghoul-t míg nincs kint minden rész... Édes Istenem mi vár rám az alatt az idő alatt... Majd kipróbálom a többit.

2014. júl. 28. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki-n én is sokat sírtam fiú létemre :D Olvastad mangában a legutolsó részt? Mert az sokkal jobban el lett találva, mint animében. Tudom, hogy ott a Redial, de még onnan is kihagyták az utolsó pár oldalt, ami szerintem pont, hogy legszebb volt az egészben.


[link]


Ezt az utolsó pár oldalt olvasd el. Nagyon sajnálom, hogy ez még a redialból is kimaradt..

2014. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.

Hat igen...nagyon nagy kar hogy az accel world-nek nincs 2.evadja :/

A Shingeki no Kyojin-nak meg most mar 100% hogy lesz 2.evadja :Dd varom, nagyon! *0*

En az AnoHana-n sirtam el magam annyira hogy kb. 10percig folytak a konnyeim :( nagyon meghato a tortenet.:c

Ui.: 14/L :Ddd bocsi eddig nem mondtam xd

2014. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

SAO-nál azt javaslom, hogy kezdd el olvasni a novellát, vagy a mangát. Akármennyire jó adaptáció az anime, pár rész bőven kimarad ... Plusz a GGO arc nem is annyira hosszú úgyhogy ha nem is szeretsz annyira angolul olvasni, az se nagy gond.

Én most attól félek, hogy a jelenlegi arc a novellában, az Alicazation nem kerül majd animére pedig nekem eddig ez tetszik a legjobban.

2014. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!