Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieberről mai Vélemény...

Justin Bieberről mai Vélemény (olvassátok lent)?

Figyelt kérdés

Aki még nem ismernél a mai justin biebert:

Adott 3 millió dolárt HAITI-nak,hétmilliót japánnak a katasztrófa után,

százezret egy iskolának,aminek hiányzotak a forrásai,az első

parfüm nyereségét(hatvanmillió dollár) jótékony szervezetnek adta

adtam háromszázezer dollárt a rákos rajongóim kezelésére

és meglátohattot több száz beteg gyereket a korházban.

saját kezileg épitett egy iskolát a rászoruló gyermekeknek

nem régebben 2013 -ban december fele megint csak adományozott

200 ezer dollárt egy falunak,amit megint csak egy katasztrófa érte.

de csak azért mert babyt,énekli ,és mert sokan szeretik élitéled....


ja és aki-'le buz*za' stb

oké lebuz*ztad.

de ha éppenségel pont a te családodat érné katasztrófa

és rajtatok segítene,és ő épitettné újra a házatokat..szerintem

máshogy álna a helyzet.:)IDEJE LENNE HOGY TISZTELD:)

ennyit akartam mondani:)



#Justin Bieber #mai vélemény
2014. jan. 6. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%

Nekem eddig se volt bajom a gyerekkel.

Ezt mondjuk nem tudtam, pozitív.

Egy viszont biztos, az anyjából még a szart is kikefélném!!!!!!!!

2014. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
b*zi
2014. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem b..izom le, de nem is fogom tisztelni, mivel véleményem szerint nem a saját erejéből lett híres, és nagyon aránytalan a sikere a zenészi képességeivel. Most azonnal tudnék minimum 10 olyan magyar előadót mondani, aki sokkal jobban megérdemelné a hírnevet, és ugye a külföldiekről még nem is beszéltem. Ja, és ha csak egy parfüm kiadásával keresett hatvanmillió dollárt, akkor azért igenis elvárható tőle, hogy jótékonykodjon. Megjegyzem ebben semmi különöset nem látok, nézz utána, hogy egyes rockzenészek mennyi pénzt gyűjtenek össze jótékony célra...
2014. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Több gondolatom támadt az írásod alapján.


Először is, sosem tudom, hogy ilyenkor mire számítotok. Csomószor volt már - nem csak zene témakörben -, hogy kiírnak egy történetet, néhány adatot, és várják, hogy az utálkozók most jól "megtérülnek" majd. Őszintén, mire számítasz? Komolyan azt gondolod, hogy valaki eddig b*zizta, meg utálta, és most jól meggondolja magát?


"de ha éppenségel pont a te családodat érné katasztrófa

és rajtatok segítene,és ő épitettné újra a házatokat..szerintem

máshogy álna a helyzet.:)"


Ebben egyébként igazad van.


Az én véleményem: rocker vagyok, de nem szoktam leb*zizni, mert ennél azért jobb fej vagyok. Egyetértek az előttem (?) szólóval, szerintem is aránytalan a siker a tehetségéhez képest. Meg nem tartom túl eredetinek a dalait, számomra elég fontos a dalszöveg, és az övéi elég semmitmondók. De lehet, hogy azért, mert 20 éves vagyok, és már nem hat meg, hogy pl. ilyeneket énekel a Boyfriendben, hogy ha ő lesz a pasim, úriember lesz. Hát hurrá.


Abban is teljesen igaza van az előzőnek, hogy MINDEN sztár adakozik. Jó, biztos nem mindenki egytől egyig, de szerintem sokkal rövidebb azoknak a listája, akik nem. Épp most láttam egy interjút Jon Bon Jovival, ahol csak úgy előrántott egy 1 millió dolláros csekket, odacsapta a műsorvezetőnek, mondván, hogy tudom, hogy te szoktál jótékonykodni, add AKINEK AKAROD. De ezen kívül számtalan ilyen példát lehetne mondani. Szép dolog, hogy Justin adakozik, nem azt mondom, de csekkeket rengeteg sztár írogat. De például a Bon Jovi együttes tagjairól lehet tudni, hogy egyszer nem csak pénzt adtak, de személyesen is odamentek, mikor házat építettek valamilyen hurrikán áldozatainak, és nem csak pénzt adtak, meg nem tudom, hanem személyesen festették a falakat (a dobos tud festeni szépen, ő még ábrákat is csinált), beverték a szövegeket, becsavarozták a bútorokat, stb. Valahogy ez nekem jobban tetszik. És ezt a pénzt a videójuktól vették el, mármint volt az egyik slágerük, és inkább lemondtak az egyik slágerükről. Nyilván kiderült már számodra, hogy bírom az együttest. :) Mindezt csak azért mondom el, hogy iylet sokakról fel lehet sorolni.


Tényleg nem rossz indulatból mondom, de Justin fiatalabb nálam. Őszintén szólva nehezen hiszem el, hogy minden adakozása céljáról ő döntött. Nem azért mert buta, vagy mit tudom én, csak szerintem elég erősen mások kezelik még a pénzét, vagy megmondják, mire használja, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak. Egy felnőtt férfitól, akinek családja van, és már nem csak magáért fele, valahogy jobban elhiszem, hogy tényleg maga hozta hozta meg ezt a döntést.


De tényleg, ha mindez nem győz meg, maradjunk annyiban, hogy aki felsorol 10 énekest, aki sosem adakozott még, az győz. :P


Abban azonban teljesen igazad van, hogy leb*zizni nem kell, stb., mert ez bunkóság. Nekem a hangjával sincs bajom, vannak magas hangú férfi énekesek is, akik tudnak énekelni, de mondjuk nem is 2 oktávot énekelnek, mint Bieber. És a fejhangjai suttogásba fordulnak. Figyeld meg. Nekem például ez is a bajom vele, erre nehezen fogsz jótékonykodással érvelni.


Amúgy a zenét nem azért szeretjük, mert az énekes okos/szép/jótékonykodik/humoros/kedves/van egy baromfi farmja/tud spárgázni, hanem a ZENE miatt. Szóval, ha te azért szereted őt, mert cuki, jótékonykodik, de aranyos, stb., akkor pont ugyanazon a szinten vagy, mint akik leb*zizzák. Egyikőtök sem a zenéről beszél. (Te talán egy fokkal jobb vagy, mert nem vagy primitív, mint ők.)


Bocs a kisregényért.

2014. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
*beverték a szögeket
2014. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem is b*zi, erősen metroszex.

Nem mondd, hogy te azért vagy odaért, mert adakozott egy olyan katasztrófa sújtotta országnak, amiről azelőtt te még azt sem tudtad, hogy létezik!

A legnagyobb baj vele, hogy nem zenész, hanem csak egy "termék", egy "árucikk".

Szerinted, ha tényleg tehetséges és egyedi lenne, akkor a tinip*csákon kívül más nem rajongana érte?

2014. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom őt, de nem is fogom tisztelni. A popkultúra keretein belül elég jó számai vannak, de sosem volt nekem szimpatikus, és ez nem is fog változni. Az szuper dolog, hogy ennyit adományozott, de abban is biztos vagyok, hogy nem önmagától tette, hanem jó marketingfogásként alakították ki így. És a legjobban az bosszant tudod, hogy aki ennyi pénzt tud adományozni, az ennyi pénzt hogy a jó büdös ....-ba kereshet, hogy ezek az összegek meg sem kottyannak neki. Innen ered az emberek felháborodása, nem onnan hogy homokos-e vagy sem. Felháborítóan sokat keresnek a hollywoodi "csillagok".
2014. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rendes srác, h segít másokon. Szerintem sem meleg, inkább metroszex :) Nagyon jó számai vannak, tehetséges. Bár vannak furcsa dolgai :)
2014. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Justin is Saját kezíleg épitett Iskolát,És adott ruhákat rászoruló gyerekeknek:) itt a video:

http://www.youtube.com/watch?v=AqFb480GxQQ

Utána itt van hogy mit mondott:

http://www.youtube.com/watch?v=AuSVTFzU2l0#_=_


Szóval én evvel igazából azt akartam mondani hogy nem annyira rossz ember amennyire 'ELADJÁK'....

A másik hogy nem értem h miért lenne buz-:)

Stílusa miatt?Hangja miatt(van 1032x ismerösöm akinek egy kicsit lányosabb a hangja) Kinézette miatt?Vagy mi miatt? nem voltmég csaja hogy azt mondjátok h buz*?


A másik hogy vegyük figyelembe,hogy Mégmielőtt feldezték volna őt,Kint az utcán ült egy gittáral,és a szüleinek kereste a pénzt. Énekelt stb:)


harmadik az hogy éppenségel elég sokat dolgozik..sőt annyira sokat h lekkelet állnia egy kicsit a karrierjével..Reggeli kelések..Koncert,Utazás,Megbeszélés..azért ez is munka és ebbe is eltud fáradni az ember:) szóval én ennyit akartma mondani..hogy nem annyira rossz ember amennyire álitják őt!:)

2014. jan. 16. 20:58
 10/23 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 4-es, aki a hosszú választ írta.

Örülök, hogy te is hozzászóltál, mert a legtöbb Justin Bieber-es kérdés kérdezője "el szokott tűnni".

Minden zenész ennyit dolgozik (van, aki többet), ez azokban a berkekben nem akkora szám.

Abban igazad van, hogy talán nem olyan rossz ember. Én nem ismerem annyira, de tény, hogy a média néha eldönti, hogy egyes embereket ilyennek meg ilyennek fognak beállítani.


"A másik hogy nem értem h miért lenne buz-:)

Stílusa miatt?Hangja miatt(van 1032x ismerösöm akinek egy kicsit lányosabb a hangja) Kinézette miatt?Vagy mi miatt? nem voltmég csaja hogy azt mondjátok h buz*? "


Én sosem neveztem annak, de mikor értitek már meg, ti rajongók, hogy ezt nem szó szerint értik. És a legtöbb emberre, akit csúfolnak nem szó szerint értik, hanem bizonyos dolgok (öltözködés, hang, stb.) alapján azt mondják, hogy ez ilyen kategória, de nem igazából arra gondolnak, hogy a fiúkat szereti. Legalábbis sokan nem. A legtöbb káromkodás ilyen. Ha valaki anyázik, az sem az anyukádat képzeli el, miközben sütit süt neked a konyhában.

Egyébként jogos, hogy nem baj a magas hang. Én elmondtam, mi a bajom a hangjával: nehezen mennek neki az igazán magas hangok, nem túl nagy terjedelmű a hangja, stb. Pl. Mika vagy az ausztrál (kevésbé ismert) Darren Hayes is magas hangú énekesek, de mégis jobban tetszenek valahogy jobban használják a hangjukat. Értelmes ember az ilyet beismeri: én rocker vagyok, mégis tehetségesnek tartom őket, szóval nekem nem a magas hanggal van bajom. Aki b u z izza, azzal meg mit vitatkozol?


Hogy ő is épített házat, ezt nem tudtam.


Értem a célod, de vannak videók egyébként róla, ahogy idiótán viselkedik. Tény, hogy nem ő az egyetlen.

2014. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!