Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mégis miért kell...

Lányok mégis miért kell tiltani egy fiút miután küldött képet magáról, ennek mi értelme van mégis?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, én még sose tiltottam senkit emiatt
2014. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem inkább meztelen képet küldenek:)
2014. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Azért, mert akinek elküldöd valójában nem lány, hanem egy csapat srác, akik akarnak egy jót röhögni a hülye fejeden. :D Mi is szoktunk ilyet csinálni haverokkal, lehet a te képed is láttuk már. :DD
2014. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

attól függ milyen kép:D

mert pl ha nekem küldene valaki pucér képet v a farkáról akkor lehet letiltanám fb-on:D mondjuk itt gyik-on küldenek kérés nélkül a farkukról , nem írok nekik vissza, de nem is tiltom le őket xd

L

2014. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem jöttél be neki és a belsőd hidegen hagyja! Egy felszínes libáról van szó akit csak a külső érdekli és tiltja is azokat akik be se jönnek neki illetve nem szimpatikus. Ennyi.
2014. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
akinek eddig küldtem az nem tiltott le :D igaz nem vagyok csúnya :)
2014. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy a kép után már tudtam nem lesz beszélgetni való kedvem, de nem tiltottam le. Tudom neki rosszul esne ezért nem vagyok gerinctelen, hogy le is tiltsam.
2014. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak az a vicc, hogy ez a lány, aki tiltott nem egy szépség, pont azért kezdeményeztem nála, mert gondoltam egy nem túl szép lány másképp fog viselkedni velem. De igen rosszabbak, mint a szép lányok. Azok legalább nem tiltottak le, hanem megmondták, hogy ronda vagyok.
2014. aug. 17. 11:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert valaki csúnyább nem biztos, hogy kedvesebb vagy őszintébb. Pedig a ronda "fiúkák" is ezt képzelik magukról itt is a kérdésekben. Hogyha ők csúnyák, akkor már azt hiszik, hogy hihetetlen magaslatokat értek el belső terén.
2014. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
10-es érdekes mód én sosem bántottak még lányt azzal, hogy ronda vagy fúj, meg nem is szoktam tiltani sem, minden lánnnyal kedves vagyok, még, ha nem is tetszik nekem, Ti lányok miért nem vagytok képesek kedvesek és együttérrzőek lenni az átlagos vagy csúnya fiúkkal?!-.-
2014. aug. 17. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!